Diziler

Yayında olan diziler ve yeni çıkacak diziler için fragman ve senaryo detayları. Dizi fragmanı izle, dizi oyuncularına mesaj gönder. Dizi Oyuncularının boyunu, yaşını ve burcunu, sevgilisinin adını bizden öğren.

Yasak resimYasak

İsmin`den de anlaşılacağı gibi Yasak bir aşkı anlatan dizi`de Deniz Çakır Calibe hanım karakteri ile yine izleyenlere büyük bir keyif yaşatacaktır.

Deniz Yıldızı resimDeniz Yıldızı

Fox Tv`nin günlük dizileri arasında olan ve izleyiciler tarafından her bölüm merakla beklenen arkası yarın tadında muhteşem bir yapım.

Not Defteri resimNot Defteri

Not Defteri dizisi,Ölü Ozanlar Derneği filmin`de Robin Williams`ın canlandırmış olduğu efsane öğretmen karakterin`den esinlenirek uyarlanmıştır.

Boynu Bükükler resimBoynu Bükükler

Kanal D`nin 27 Şubat 2014`te ilk bölümünü yayınladığı yapımcılığını Barakuda Film`in üstlendiği komedi ve gençlik dizisidir.

Fatih Harbiye resimFatih Harbiye

Aşkın birbirinden farkılı iki hayat yaşayan Neriman ile Macit`i nasıl birleştirdiği ve tüm olumsuzluklara rağmen aşkları için herşeyin karşısında dik duran sağlam kişilikleri`nin anlatıldığı harika bir hikayedir.

Şefkattepe resimŞefkattepe

Terör olayları`nı konu alan ve terörün insanlara verdiği zararı ve eziyeti gözler önüne seren her hafta yeni bölümün merakla beklendiği harika bir yapımdır

O Hayat Benim resimO Hayat Benim

Başrolleri`ni Keremcem,Ezgi Asaroğlu ve Sinan Albayrak`ın paylaştığı O Hayat Benim dizisi dedesi yüzünden yıllarca başka bir aileyi kendi ailesi olarak bilen Bahar`ın Hayatı`nı anlatmaktadır.

Kara Para AŞK resimKara Para AŞK

Kara Para AŞK dizisi muhteşem konusu ve Tecrübeli oyuncuları ile izleyiciler ile buluşmayı beklemektedir.Kara Para Aşk dizisin`de Aşk herşeyin üstesin`den gelebilecek mi acaba ?

Küçük Gelin resimKüçük Gelin

Toplumun kanayan yarası haline gelen çocuk gelinler`in dramatik öyküsünü konu alan Küçük Gelin dizisi Samanyolu Tv`nin reyting rekorları kıran dizileri arasında bulunmaktadır.

Paşa Gönlüm resimPaşa Gönlüm

Muhteşem oyuncu kadrosu ile izleyicilerle buluşmak için gün sayan Paşa Gönlüm dizisi çok yakında Kanal D ile izleyicilerle buluşacaktır.