Bayan Oyuncular. Sayfa: 10

Bayan dizi oyuncuları ve dizilerdeki güzel kadın dizi oyuncuları hakkında ayrıntılı bilgiler. Bayan dizi oyuncuları adresleri ve hayat hikayeleri. Kız Dizi Oyuncuları resimleri. Yaşı, boyu, Burcu ve telefon bilgileri. Sayfa: 10

Şevval Sam resimŞevval Sam

Ünlü oyuncu başarılı oyunculuğu sayesinde kısa sürede adını duyuran sanatçılar arasındadır.

Rojda Demirer resimRojda Demirer

Rojda Demirer küçük yaşta TRT Çocuk Radyosu kadrosuna girmiştir. Konservatuar eğitimi aldıktan sonra önemli Tv dizileri ve sinema filmerinde rol almayı başarmıştır.

Sinem Öztufan resimSinem Öztufan

Sinem Öztufan`ın güzellik yarışmalarında derecelere girmiştir. 1997 yılından itibaren Türkiye`de birçok önemli dizi projelerinde yer almıştır.

Sedef Şahin resimSedef Şahin

Sedef Şahin, genç yaşta olmasına rağmen bugüne kadar önemli reklam filmlerinde ve tv dizilerinde oyunculuk yapmıştır. Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu karakterini canlandırarak büyük beğeni topladı.

Selin Demiratar resimSelin Demiratar

Selin Demiratar 16 yaşında Koçum Benim adlı dizi ile oyunculuk kariyerine başladı. Güzellik yarışmasında 3. oldu. Oyunculuk eğitimi alıp önemli dizi ve filmlerde rol aldı.

Selin İşcan resimSelin İşcan

Selin İşcan kariyerine tiyatro oyuncusu olarak başlamıştır. 2001 yılından sonra önemli tv dizileri ve sinema filmlerinde rol almaya başladı. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.

Sezgi Mengi resimSezgi Mengi

Sezgi Mengi, oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2003 yılından itibaren önemli dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.

Seda Akman resimSeda Akman

Seda Akman oyunculuk ve diksyon kurslarına giderek eğitim almıştır. Güzellik yarışmalarında dereceleri vardır. Bir İstanbul Masalı adlı dizi ile tanınmıştır.

Mine Çayıroğlu resimMine Çayıroğlu

Mine Çayıroğlu 1977 küçük yaşta kamera karşısına çıkmaya başlamıştır. İngiltere`de eğitim almıştır. "Acımak" adlı dizi ile insanların dikkatini çekmeye başlamıştır.

Ayla Baki resimAyla Baki

Trabzon Devlet Tiyatrosunda sanatçı olarak görev yapmaktadır.