Bayan Oyuncular. Sayfa: 2

Bayan dizi oyuncuları ve dizilerdeki güzel kadın dizi oyuncuları hakkında ayrıntılı bilgiler. Bayan dizi oyuncuları adresleri ve hayat hikayeleri. Kız Dizi Oyuncuları resimleri. Yaşı, boyu, Burcu ve telefon bilgileri. Sayfa: 2

Leyla Lydia Tuğutlu resimLeyla Lydia Tuğutlu

Berlin`de doğdu. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızıdır. İlk okula Türkiye`de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatura da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansın

Betül Şahin resimBetül Şahin

Betül Şahin, Amasya Lisesini okumuş ve Gürzap`tan Diksiyon ve Oyunculuk konusunda ders almıştır.

Elif Ceren Balıkçı resimElif Ceren Balıkçı

Yetenekli oyuncu Elif Ceren ,Merhamet dizisinde Narin rolünde oynamıştır. 2014 yılında Bana Artık Hicran De adlı dizide Özlem olüyle oyunculuk yapmıştır.

Vahide Gördüm resimVahide Gördüm

Vahide Gördüm, 9 Eylül Üniv. Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü okumuştur. Adana devlet tiyatrosunda görev almış ve son dönemde Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan olarak oyunculuk yaptı.

Deniz Altan resimDeniz Altan

26 Eylül 1994 doğumlu 21 yaşındaki genç oyuncu Sadri Alışık Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Hayat şarkısı isimli dizide BADE karakterini oynamaktadır.

Almila Bağrıaçık resimAlmila Bağrıaçık

10 aralık 1990 Ankara doğumlu genç bayan oyuncu Almanya`da yapılmış bir çok yabancı filmde rol almıştır. 2010 Die Fremde (Ne zaman ayrılıyoruz) filminde Almanyada mücadele veren Umay isimli bir kız rolünde oynamıştır

Ecem Özkaya Üstündağ resimEcem Özkaya Üstündağ

Ecem Özkaya Üstündağ İstanbul doğumludur, doğum tarihi ve okuduğu üniversite bilgilerini aşağıda görebilirsiniz. 2007 yılında film sektörüne giriş yapan Ecem Özkaya ilk başta Zengin Kız Fakir Oğlan dizi oyunculuğunu yapmıştır.

Pelin Karahan resimPelin Karahan

Vildan Pelin Karahan , Ankara doğumlu oyuncu Evlendikten sonra Bekiroğlu soyadını almış ve boşandıktan sonra kızlık soyadına dönüş yapmıştır.

Neslihan Aka resimNeslihan Aka

Neslihan Aka istanbul Belediye Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitim almış ve birçok tiyatro oyununda rol aldığı gibi Tv dizilerinde de oyunculuk yapmıştır.

Melisa Aslı Pamuk resimMelisa Aslı Pamuk

2004 yılında Hollanda`da yayınlanan Dat-zit-wel-snor adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırmıştır. 2009 yılında Türkiyenin en iyi mankeni yarışmasında Gelecek Vaat Eden Model ünvanını almıştır. 2011 Türkiye Güzellik Yarışması Kraliçesi s