Bayan Oyuncular. Sayfa: 3

Bayan dizi oyuncuları ve dizilerdeki güzel kadın dizi oyuncuları hakkında ayrıntılı bilgiler. Bayan dizi oyuncuları adresleri ve hayat hikayeleri. Kız Dizi Oyuncuları resimleri. Yaşı, boyu, Burcu ve telefon bilgileri. Sayfa: 3

Sanaya Irani resimSanaya Irani

Sanaya Irani kanal7 ekranlarında izlediğimiz bir garip aşk hikayesi isimli filmde Khushi karakterini canlandırmaktadır.

Dilşad Çelebi resimDilşad Çelebi

Dilşad Çelebi 1984 İstanbul doğumludur. Orta okulda karate dersleri eğitim almış olan alımlı oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü mezunudur.

Seren ŞİRİNCE resimSeren ŞİRİNCE

Seren Şirince defa oyuncu olarak Aşk Emek İster adlı dizide görünmüş, daha sonra İlişki Durumu Karışık adlı dizide oynamış ve izleyiciden tam not almıştır. Sempatik tavırları ve mutlu ifadeleri ile gönüllerde taht kurmuştur.

Miray Akay resimMiray Akay

Miray Akay Halen öğrenci olup genç yaşta oyunculuk kariyerine başlamıştır. Güneşin kızları dizisinde Peri Yılmaz rolündedir.

Hande Erçel resimHande Erçel

Çılgın Dershane Üniversite sinema filmi ve Hayat Ağacı filmlerinden tanıdğıımız güzel oyuncu güneşin kızları dizisinde selin karakterini oynamakadır.

Burcu Özberk resimBurcu Özberk

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Burcu Özberk Oyunculuk kariyerinde hızla yükselmektedir.

Seda Türkmen resimSeda Türkmen

Seda Türkmen 170 boyunda ve izmir doğumludur, güzel sanatlar fakültesi tiyatro bölümü okumuştur ve diziler oyuncu olarak rol almaktadır.

Suzan Kardeş resimSuzan Kardeş

2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Tolga Çevik`in programı olarak bilinen Arkadaşım Hoşgeldin ile büyük bir çıkış yaşamıştır.

Hatice Aslan resimHatice Aslan

1993 ve 1999 yılları arasında yayınlanan Ferhunde hanımlar dizisinde ki Nejla karakteri ile tanınmıştır.

Şefika Ümit Tolun resimŞefika Ümit Tolun

2015 yılında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kara Ekmek isimli yapımda rol almıştır.