Bayan Oyuncular. Sayfa: 6

Bayan dizi oyuncuları ve dizilerdeki güzel kadın dizi oyuncuları hakkında ayrıntılı bilgiler. Bayan dizi oyuncuları adresleri ve hayat hikayeleri. Kız Dizi Oyuncuları resimleri. Yaşı, boyu, Burcu ve telefon bilgileri. Sayfa: 6

Ebru Aytemur resimEbru Aytemur

İlk oyunculuk deneyimini Adanalı isimli sevilen dizi`de yaşamıştır.

Elçin Aktaş resimElçin Aktaş

Acil Servis isimli dizi`&de Tuğçe Hemşire rolünü canlandırmaktadır.

Funda Şirinkal resimFunda Şirinkal

Ünlü oyuncu 2003 yılın`da Atv ekranlarında yayınlanan Bir İstanbul Masalı isimli dizi`de Nazlı karakterini canlandırmıştır.

Funda İlhan resimFunda İlhan

Oyunculuk hayatında önemli çıkışlarından birini Margaret karakteri ile yaşamıştır.

Suzan Aksoy resimSuzan Aksoy

1993 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Şevket Altuğ`un başrol oyunculuğu yaptığı Süper Baba isimli sevilen dizi`de Serap Hemşire karakterini canlandırmıştır.

Hale Caneroğlu resimHale Caneroğlu

Hale Caneroğlu kamera karşısına ilk olarak reklam filmlerinde oynayarak geçti. Amerikada çeşitli oyunculuk eğitimleri aldı. Avrupa Yakası dizisindeki Yaprak rolü ile tanınmıştır

Emel Göksu resimEmel Göksu

Emeş Göksu 1960 yılından günümüze kadar tiyatronun gelişiminde önemli katkılarda bulunmuştur. Televizyon dizilerinde görmeye alıştığımız Emel Göksu, Bizim Evin Halleri dizisi ile tüm beğenileri toplamıştır.

Canan Hoşgör resimCanan Hoşgör

Canan Hoşgör uzun yıllardır Türk televizyonunda önemli dizilerde rol almayı başarmıştır. Çalkantılı bir evlilik dönemi geçiren Hoşgör, Hamdi Alkan ile 2 kere evlenip boşanmıştır.

Didem Uzel resimDidem Uzel

Didem Uzel birçok güzellik yarışmasında dereceye girmiştir. Tiyatro eğitimi alıp oyunlarda oynamıştır. Tv dizilerinde ise önemli rollerde rol almıştır.

Elif İnci resimElif İnci

Üstlendiği rolleri başarıyla seyirciye aktaran Elif İnci, sempatik, güler yüzlü ve başarılıdır. Oyunculuk kariyerine 5 yaşında başlayan Elif İnci, 14 yaşında Devlet Tiyatroları`nda önemli oyunlarda rol almaya başlamıştır.