Bayan Oyuncular. Sayfa: 7

Bayan dizi oyuncuları ve dizilerdeki güzel kadın dizi oyuncuları hakkında ayrıntılı bilgiler. Bayan dizi oyuncuları adresleri ve hayat hikayeleri. Kız Dizi Oyuncuları resimleri. Yaşı, boyu, Burcu ve telefon bilgileri. Sayfa: 7

Tuna Arman resimTuna Arman

Tuna Arman günümüze kadar çeşitli tiyatro sahnelerinde birçok oyunda yer almıştır. Aynı zamanda televizyon dizilerinde rol almıştır. Çiçek Taksi dizisi kendisi için bir çıkış olmuştur.

Irmak Ünal resimIrmak Ünal

Irmak Ünal üniversite eğitiminde radyoculuk ile tanışmıştır ve bu işi bir süre sürdürmüştür. ABD`de 3-4 yıl boyunca eğitim alıp Türkiye`de dizi ve sinemalarda rol aldı.

Gözde Çetiner resimGözde Çetiner

Gözde Çetiner üniversitede tiyatro eğitimi almıştır. Kısa sürede bir çok önemli oyunda rol almayı başardı. Genç yaşta olmasına rağmen önemli ödüllerde kazanmıştır. Aynı zamanda dizi oyuncusudur.

Nur Erkul resimNur Erkul

Star Tv ekranlarında yayınlanan Naz Elmas ve Kenan Ece`nin rol aldığı Ay Tutulması isimli dizi`de yaşamıştır.

Burçin Abdullah resimBurçin Abdullah

Burçin Abdullah, Star Tv`de yayınlanan Üvry Baba dizisindeki performansıyla tanınmıştır. ABD`de oyunculuk eğitimi almıştır.

Hande Katipoğlu resimHande Katipoğlu

Hande Katipoğlu ilk olarak reklam filmlerinde rol alarak kamera karşısına geçmeye başlamıştır. Sonrasında önemli televizyon dizilerinde oyunculuk yapmıştır.

Melis Birkan resimMelis Birkan

Melis Birkan küçüklüğünden beri dans üzerine eğitim almıştır. Özlem Durak tarafından keşfedilmiştir. Önemli tv dizilerinde önemli rollerde oyunculuk yapmıştır.

Melda Gür resimMelda Gür

Melda Gür oyunculuk kariyerine ilk olarak tiyatro ile başladı. Sonrasında bir çok önemli dizide ve sinemada rol aldı. Aynı zamanda seslendirmede yapmaktadır.

Melike Öcalan resimMelike Öcalan

Melike Öcalan çocuk yaşlardan itibaren kamera karşısına geçmeye alışmıştır.Sayısız reklam filmlerinde rol almıştır. Önemli organizasyonların sunuculuğunu yaparken aynı zamanda sinema ve dizilerde oyunculuk yapmıştır.

Hülya Şen resimHülya Şen

Hülya Şen Üniversitede tiyatro eğitimi almıştır. Üniversite yıllarından itibaren sinema filmlerinde ve tiyatrolarda bulunmuştur. Aynı zamanda birçok önemli Tv dizisinde başrol oynamıştır.