Bayan Oyuncular. Sayfa: 8

Bayan dizi oyuncuları ve dizilerdeki güzel kadın dizi oyuncuları hakkında ayrıntılı bilgiler. Bayan dizi oyuncuları adresleri ve hayat hikayeleri. Kız Dizi Oyuncuları resimleri. Yaşı, boyu, Burcu ve telefon bilgileri. Sayfa: 8

Hande Kazanova resimHande Kazanova

Hande Kazanova güzellik yarışmalarında derece aldıktan sonra mankenlik yaptı. Çeşitli tv kanallarında program sunuculuğu yapmıştır. Aynı zamanda televizyon dizisi ve sinema filmi oyuncusudur.

Ecem Uzun resimEcem Uzun

Ecem Uzun, Ülker"Ülker çikolatalı gofret sevmeyen varmı?" reklamından sonra meşhur olmuştur. Aliye ve Küçük Sırlar dizilerinde önemli rollerde oyunculuk yapmayı başarmıştır.

Ece Ercan resimEce Ercan

Ece Ercan oyunculuk üzerini master eğitimi yapmıştır. Özel ve Devlet Tiyatrolarında görev aldı. Arog gibi sinema filmlerinde ve Yalan dünya gibi yapıtlarda oyunculuk yapmıştır.

Ufuk Kaplan resimUfuk Kaplan

Ufuk Kaplan kameralar karşısına ilk olarak sunuculuk yaparak geçmiştir. Birçok önemli tiyatro oyununda ve Tv dizilerinde rol almıştır. Aşk-ı Memnu dizisinde "Katya" karakterini canlandırarak tanınmıştır.

Elif Taş resimElif Taş

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizi`de Nazlı karakterine hayat vermektedir.

Nergis Öztürk resimNergis Öztürk

Nergis Öztürk, Ankara Üniversitesi`nde tiyatro eğitimi almıştır. Barda adlı sinema filmi ile dikkatleri çekmiştir. ATV`de yayıınlanan Karayılan dizisindeki performansı ile herkesin beğenisini kazanmıştır.

Berrin Arısoy resimBerrin Arısoy

Çarli isimli sevilen dizi`de Nalan karakteri ile tanınmıştır.

Nihal Menzil resimNihal Menzil

Nihal Menzil çocukluk yıllarında çok zorluk çekmiştir. Genç yaşta eşini kaybetmiştir. Oyunculuğa tesadüfen başlamıştır. Son 20 senedir Tv dünyasının en önemli dizilerinde rol almıştır.

Güneş Hayat resimGüneş Hayat

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalıkuşu isimli dizi`de rol almıştır.

Ayşenur Özkan resimAyşenur Özkan

2013 Best Model Of Turkey birincisi`dir.