Doğum Tarihi :4 Temmuz 1984Yaşı :33Doğum Yeri :İstanbulBurcu : YengeçBoyu :176 cm

Dizi Oyuncusu Dilşad Çelebi Hayatı

dilsad-celebi-bikinidilsad-celebi3dilsad-celebi2dilsad-celebi-yilanli-kiz2
Dilşad Çelebi 1984 İstanbul doğumludur. Güzel ve alımlı bayan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bölümü mezunudur. Bas Gitar çalmayı bilen oyuncu Dilşad Çelebi İstanbul Film Festivali organizasyonunda çalışmıştır. Çizgi film için yazarlık yapmış ve Gaye Sökmen Ajans sayesinde reklam oyunculuğu ile Tv ekranlarında boy göstermeye başlamıştır. Laçin Ceylan ile oyunculuk eğitimi almış ve Gönül çelen dizide oyuncu olarak Bahar karakterini oynamıştır. ATV ekranlarında yayınlanan "Seni Bana Yazmışlar" dizide Cemal Hünal ile birlikte başrolü paylaşmıştır. Yalan Dünya isimli dizinin 21.bölümünde konuk oyuncu olarak rol almış ve Dilşad Çelebi en son Kanal D dizisi olan "İntikam" filminde rol almıştır.
 

Oynadığı Son Dizi Rolü: Eve Dönüş dizisi Leyla karakteri

Dilşad Çelebi için Mesajlar

avatar 34ElifBenim de saçlarım kıvırcık Dilşad abla.
avatar 40zeynepDilşad abla seni çok seviyorum Eve Dönüşte süpersin seni çok seviyorum.
avatar 30MustafaDilşad abla sizi çok seviyorum çok büyük hayranınızım ben 22 yaşındayım manisadan yazıyorum mesajı çok büyük hayranlıkla izliyorum inşallah sizi görmem nasip olur hoşçakalın
avatar 40HavvaDilsad Abla sizin büyük hayraninizim almanyadan yaziyorum Eve Dönüs Dizisini cok seviyorum
avatar 32Umut Can ÇankayaDilsad celebi sizi cok seviyorum lutfen eve donus bitmesin sizinle gorusmek istiyorum
Sen de Dilşad Çelebi için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 23
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Dilşad Çelebi ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuDilşad Çelebi : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1984-07-04)