Erkek Oyuncular. Sayfa: 10

Erkek dizi oyuncuları ve dizilerdeki yakışıklı erkek dizi oyuncuları ile ilgili bilgiler, boy, yaş ve doğumları hakkında ayrıntılı bilgiler. Erkek Oyuncuları burçları, boyu ve yaşı, telefonu gibi bilgiler. Sayfa: 10

Olgun Şimşek resimOlgun Şimşek

Olgun Şimşek konservatuarda tiyatro eğitimi almıştır. O dönemden beri Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ gibi tecrübeli isimlerin yanında birçok oyunda rol almıştır. TRT`de yayınlanan 7 Numara adlı dizi ile tanınmıştır.

Mehmet Ali Erbil resimMehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil tiyatro eğitimi almıştır. Türk Sinema tarihinin birçok önemli projelerinin içinde yer almıştır. Son dönemlerde yaptığı evliliklerle gündeme gelmektedir.

Emre Canpolat resimEmre Canpolat

Emre Canpolat tiyatro eğitimi alıp birçok sahnede iyi performans göstermiştir. Çeşitli dizi ve sinema filmlerinden ve Kanal D`de yayınlanan BKM Mutfak programından tanıyabilirsiniz.

Koray Gedik resimKoray Gedik

Atv ekranlarında yayınlanan Aşk Bir Hayal adlı dizi`de Feramus karakteri ile tanınmıştır.

Aysan Sümercan resimAysan Sümercan

Tecrübeli oyuncu ünlü bir tiyatro oyuncusu olup aynı zamanda sinema ve dizi film oyunculuğu ve seslendirme sanatçılığıda yapmaktadır.

Devrim Saltoğlu resimDevrim Saltoğlu

2002 yılında Atv ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında olan Asmalı Konak adlı dizi`de Seymen Ağa karakteri ile tanınmıştır.

Osman Alkaş resimOsman Alkaş

2010-2012 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dizi`de Ekrem Tatlıoğlu karakteri ile oyunculuk hayatında ikinci büyük çıkışını yaşamıştır

Berk Erçer resimBerk Erçer

2007-2008 yılları arasında Doktorlar dizisin`de ki Güney karakteri ile tanınmıştır.

Necip Memili resimNecip Memili

2014 yılında Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Ulan İstanbul isimli dizi`de Doğan karakterine hayat vermiştir.

Demir Karahan resimDemir Karahan

Kenan İmirzalıoğlu`nun başrol oyunculuğunu üstlendiği Deli Yürek isimli dizi`de ki Ağabey karakteri ile oyunculuk hayatındaki ikinci büyük çıkışını yaşamıştır.