Erkek Oyuncular. Sayfa: 50

Erkek dizi oyuncuları ve dizilerdeki yakışıklı erkek dizi oyuncuları ile ilgili bilgiler, boy, yaş ve doğumları hakkında ayrıntılı bilgiler. Erkek Oyuncuları burçları, boyu ve yaşı, telefonu gibi bilgiler. Sayfa: 50

Ekin Koç resimEkin Koç

Murat Boz`a benzerliği ile tüm dikkatleri üzerine toplayan yakışıklı genç oyuncu ilk dizisi Sana Bir Sır Vereceğim Tilki rolü ile genç kızların büyük bir hayranlığını kazanmıştır.

Taner Ölmez resimTaner Ölmez

Kayıp Şehir dizisi ile yakından tanıdığınız Tamer Ölmez oynadığı rolün aksine sakin cana yakın ve sevecen bir kişiliğe sahiptir.Paylaşmayı ve yardım etmeyi seven oyuncular arasında`dır.

Çağatay Ulusoy resimÇağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy Adını Feriha Koydum dizisi`nin yakışıklı Emir`i aynı zamanda 2010 yılı Best Model of Turkey birincisi`dir.

Selçuk Yöntem resimSelçuk Yöntem

Aşk-ı Memnu`nun Adnan bey`i, Kuratlar Vadisi`nin Aslan Akbey`i,Deli Yürek dizisi`nin Bozo`su Selçuk Yöntem bir çok başarılı film ve dizi`nin kahramını olmaya devam etmektedir.

Serhat Teoman resimSerhat Teoman

Serhat Teoman yakışıklı ,karizmatik ve oynadığı rolün hakkını veren bir sanatçıdır.Kameralar karşısında olmaktan son derece mutlu olduğunu ifade eden yakışıklı oyuncu başarısının sırrını her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmakta bulmuştur.

Emre Kınay resimEmre Kınay

Son günlerde Kanal D`nin Güneşi Beklerken dizisi ile adından sıkça söz edilen Emre Kınay mesleğine aşık bir oyuncudur.Bir yandan oyunculuk yaparken bir yandan da kendi tiyatrosunu kuran Emre Kınay bir çok dizi ve film için aranan yetenektir.

İsmail Ege Şaşmaz resimİsmail Ege Şaşmaz

Karizmatik ve yakışıklı genç oyuncu İsmail Ege Şaşmaz düzgün fiziği ve sempatikliği ilede tüm genç kızları kendine hayran bırakmaktadır.Oyunculuk hayatındaki en büyük çıkışını Kanal D`nin izlenme rekorları kıran Güneşi Beklerken dizisi ile yaşamaktadır.

Kerem Bürsin resimKerem Bürsin

Yakışıklı genç oyuncu Güneşi Beklerken dizisi ile Türkiye`de en tanınmış oyuncular arasında yerini almıştır.Özellikle hayranlarının %80`i genç kızlar tarafından oluşmaktadır.