Erkek Oyuncular. Sayfa: 7

Erkek dizi oyuncuları ve dizilerdeki yakışıklı erkek dizi oyuncuları ile ilgili bilgiler, boy, yaş ve doğumları hakkında ayrıntılı bilgiler. Erkek Oyuncuları burçları, boyu ve yaşı, telefonu gibi bilgiler. Sayfa: 7

Tamer Tıraşoğlu resimTamer Tıraşoğlu

Oyunculuk eğitimini Schauspielstudio and Film Atelier Langhank`de almıştır.

Gökçer Genç resimGökçer Genç

Gökçer Genç İstanbul Üniversitesinde Konservatuar eğitimi aldıktan sonra birçok sahnede ve birçok oyunda rol almaya başlamıştır. Aynı zamanda film ve dizi oyuncusudur.

Sermet Yeşil resimSermet Yeşil

Sermet Yeşil tiyatro eğitimi aldıktan sonra birçok önemli tiyatro sahnesinde çalışmıştır. Aynı zamanda sinema ve dizi oyuncusudur

Barış Koçak resimBarış Koçak

Barış Koçak 2003 yılında ilk dizisi olan Hekimoğlu`nda rol almıştır. Deniz Gezmişe olan benzerliği ile dikkatleri çekmiştir.

Bülent Polat resimBülent Polat

Bülent Polat, Müjdat Gezen Tiyatrosu`nda eğitim almış ve çalışmıştır. Avrupa Yakası adlı dizi ile çıkış yakalamıştır.

Burak Demir resimBurak Demir

Burak Demir yüksek lisans eğitimini bitirdikten itibaren önemli sayısa televizyon dizilerinde önemli rollerde oyunculuk yapmayı başarmıştır.

Cengiz Küçükayvaz resimCengiz Küçükayvaz

Cengiz Küçükayvaz üniversitede tiyatro eğitimi almıştır. 30 sene içerisinde sayısız tv dizisi, sinema filmi ve tiyatro oyununda yer almıştır. Yakın zamanda kendi tiyatro sahnesini açmıştır.

Kartal Balaban resimKartal Balaban

Kartal Balaban kariyerine tv dizi oyuncusu olarak başlamıştır. Önemli dizilerde rol almıştır. Sonrasında program sunuculuğu yaparak tanınmaya başlamıştır.

Hamdi Alp resimHamdi Alp

Hamdi Alp lise hayatında tiyatro ile tanışmıştır.Bu dönemde ödüller kazanmıştır. Birçok sahnede tiyatro oyunlarında rol almıştır. Aynı zamanda Tv dizisi ve sinema filmi oyuncusudur.

Yunus Günçe resimYunus Günçe

Yunus Günçe kariyeri boyunca bir çok televizyon programı yapmıştır. Bunun yanında çeşitli reklamlarda, tv dizilerinde ve sinema filmlerinde rol almaktadır.