Doğum Tarihi :24 Mart 1968Yaşı :49Doğum Yeri :TekirdağBurcu : KoçBoyu :

Dizi Oyuncusu Hakan Çimenser Hayatı

 Hakan Çimenser 24 Mart 1968 yılı Tekirdağ doğumludur.Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümün`den mezun olmuştur.Eğitim hayatını tamamladıktan sonra Devlet Tiyatrolarında görev almaya başlamıştır.1997-2003 yılları arasında mezun olduğu Hacettepe Üniversitesin`de eğitmen olarak görev yapmıştır.Bir çok Tiyatro Oyunun`da rol almış ve yönetmenlik yapmıştır.  2011 yılın`da göterime giren başrollerin`de Mehmet Günsür ,Belçim Bilgin ,Altan Erkekli ve Şebnem Sönmez`in rol aldığı yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak`ın üstlendiği en iyi aşk filmi dalında bir çok ödüle layık görülen Aşk Tesadüfleri Sever isimli sinema filmin`de rol almıştır.2013 yılı Hayat Boyu isimli yapımda rol almıştır.2014 yılın`da yaz sezonu dizileri arasında yayınlanan Kiraz Mevsimi isimli dizi`de Bülent rolünü üstlenmiştir.  

Oynadığı Son Dizi Rolü: Kiraz Mevsimi dizisi Bülent karakteri

Hakan Çimenser için Mesajlar

avatar 15elifsiz burada yani bu dizi de baba rolünü iyi canlandırıyorsunuz bence bütün babalar sizin gibi olmalı olmasa bile denemeli yani
avatar 21öykümerhaba bülent abi şeyam sizi de gullanacak am siz çok güzel birr rol seçmiş şiniz sizi hep diis de ken kaçırmıyorum borada öykü abay la ayaz abi kaza yaptılar
avatar 30sena aykaçyoo sadece dizide baba rolü yapıyo bence her baba onun gibi olmamalı ve olmak zorundada değiller!
avatar 33BURAK. DAĞMERHABA. HAKAN. SENI. ÇOK. SEVIYORUZ. AILECEK . BENDE. ÇEŞITLI. TIYATROLARDA. ROL. ALIYORUM. ISMIM. BURAK. SAMSUNLUYUM. 19. YAŞINDAYIM. TIYATROLARDAN. OYUNCU. OLMAK. ISTIYORUM. BANA. YARDIMCI OLABİLİRMİSİN?
Sen de Hakan Çimenser için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 3
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Hakan Çimenser ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuHakan Çimenser : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1968-03-24)