Doğum Tarihi :1 Ocak 1986Yaşı :31Doğum Yeri :İzmirBurcu : OğlakBoyu :170 cm

Dizi Oyuncusu Seda Türkmen Hayatı

Dokuz Eylül Üniversitesi güzel sanatlar fakültesi Tiyatro bölümünü okumuş ve mezun olunca oyuncu olarak tiyatro ve dizilerde rol almaya başlamıştır.  Sevilen oyuncu moda dergilerinde adından çok söz ettirmekte ve en beğenilen kadın oyunculardan biri olarak görev yapmaktadır. Doğum yeri İzmir`dir. Önceki dönem oyun atölyesi içersinde stajyerlik ve yönetmen asistanlığı görevi yapmıştır. Seda Türkmen daha önce birçok başarılı tiyatro ve dizi projesinde oyunculuk yapmıştır.
Seda Türkmen, Başarılı bir tiyatro kariyerinin yanında keman çalma konusunda da oyunculuğu kadar başarılıdır. Güzel bayan oyuncu daha önce Papatyam isimli dizi rol almıştır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Mutlu Ol Yeter dizisi Ayşe karakteri

Seda Türkmen için Mesajlar

avatar 40Zeliha aktaşMerhaba ben oyuncu olmak istiyorum ama bazı oyuncular dizide yakınlaşıp öpüşüyorlar ve bende bu olaydan nefret ediyorum sevmiyorum öpüşmeyi ama oyuncu olmak istiyorum dizide öpüşmek şartmı??
avatar 12seda turkmen melek serap merve
Sen de Seda Türkmen için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 3
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Seda Türkmen ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuSeda Türkmen : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1986-01-01)