Doğum Tarihi :1 Ocak 1960Yaşı :57Doğum Yeri :KosovaBurcu : OğlakBoyu :

Dizi Oyuncusu Suzan Kardeş Hayatı

  Suzan Kardeş 1960 yılı Kosava doğumludur.Asıl mesleği makyözlük olan başarılı oyuncu ilk olarak Hürriyet Gazetesi fotoromanlarında yer olan karakterlere makyaj yaparak mesleğine başlamıştır.Daha sonra birçok tiyatroda oyuncuların makyaj ve saç tasarımlarını başarıyla sürdürmüştür.Tiyatro oyunculuları ile başlayıp bir çok sinema ve dizi film kamera arkasında oyuncuların saç ve makyaj görevlerini üstlenmeyle devam etmiştir.  Bir Demet Tiyatro ile kameralar karşısına geçen başarılı oyuncu 2005 yılında Organize İşler ,2008-Komedi Dükkanı ,2011-Mavi Kelebekler ,2012-Muhteşem Yüzyıl isimli yapımlarda rol almıştır.2012 yılında TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayan nostaljik dizi olarak sevilen dizi Seksenler`de Fato Ana karaktere hayat vermiştir.

Suzan Kardeş için Mesajlar

avatar 40ElifSuzan iyi bir oyuncu
avatar 40suzan kardeşberat yenilmez cok kötü adamsın eşiye hiç sevmedim rüya dedi sami araba istiyorum berat yenilmez seksenl er izlemem seksenler darbe izlemem berat yenilmez eşi var basbasa kalamiyoruz samiye rüya rahatsız oldum eşi sami eşi evlisin rüya bekar olmasin evlensin sami Gazanfer rüya sıkıtım dedi trt1 dizi seksenler İstanbul tadıgüzel pastanesi saray okul sokak bahar sokak suzan kardeş
Sen de Suzan Kardeş için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 29
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Suzan Kardeş ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuSuzan Kardeş : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1960-01-01)