Doğum Tarihi :1 Ocak 1987Yaşı :30Doğum Yeri :İzmirBurcu : OğlakBoyu :196 cm

Dizi Oyuncusu Alican Albayrak Hayatı

 Alican Albayrak 1 Ocak 1987 İzmir doğumludur.Eğitim hayatını Süleyman Demirel Üniversitesi GSF Tiyatro Bölümün`den mezun olarak tamamlamıştır.2007 yılın`da Amerikada Fringling Academy`de Camera  for Acting Workshoplarına katılmıştır.Devlet Tiyatrolarında oyunculuk yapmış olup , bir çok ünlü oyuncudan özel oyunculuk dersleri almıştır.   İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılılın`da yönetmenliği Abdullah Oğuz ve Nisan Akman`ın üstlendiği Şüphe isimli dizi`de yaşamıştır.2011 yılın`da Derin Sular isimli sevilen dizi ile yeniden izleyicilerin karşısına çıkan Alican Albayrak gösterdiği başarılı oyunculuğu sayesinde bir çok hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.2012 yılın`da başrollerin`de Mehmet Ali Nuroğlu,Funda Eryiğit ,Birkan Sokullu ve Şükrü Özyıldız`ın rol aldığı Uçurum isimli dizi`de Eskici Atıl karakteri izle izleyicileri ile buluşmuştur.   2014 yılı Atv`nin yaz sezonu dizileri arasında olan başrollerin`de Orhan Kılıç ,Gonca Sarıyıldız ve İpek Tuzcuoğlu2nun rol aldığı Diğer Yarım isimli dizi`de Poyraz karakterini canlandırmaktadır.   

Oynadığı Son Dizi Rolü: Diğer Yarım dizisi Poyraz karakteri

Alican Albayrak için Mesajlar

avatar 40behiye gulben cok begendim sizi ve dizide oynuyanları keske antepede gelseniz ne guzel olur alican abi lutfen antepe gel :) gelmesen darılırım:)
avatar 32MerveAlmanyadan yaziyorum.dizi super cok iyi insallah hayata herzaman boyle olursunuz
avatar 7aylinharika bir dizi almanyada yasiyorum ve bu diziyi cok seviyorum devam böyle harikkkaa <3
avatar 14EsraBen Almanya'dan yazıyorum. Diziniz çok güzel poraz karakteri de çok hoşuma gidiyor dizinizin devamını dileriz ^_^
avatar 30hilalçok güzel bir film istanbuldan ayzıyorum
avatar 10beyzaalican seni seviyorum kuzum
avatar 26selinSeni çook seviyorumm... ..
Sen de Alican Albayrak için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 13
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Alican Albayrak ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuAlican Albayrak : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1987-01-01)