Bayan Oyuncular

Bayan dizi oyuncuları ve dizilerdeki güzel kadın dizi oyuncuları hakkında ayrıntılı bilgiler. Bayan dizi oyuncuları adresleri ve hayat hikayeleri. Kız Dizi Oyuncuları resimleri. Yaşı, boyu, Burcu ve telefon bilgileri

Birand Tunca resimBirand Tunca

Birand Tunca, 1990 İstanbul doğumludur. Tiyatro Eğitimi için Müjdat Gezen Sanat Merkezine gitmiştir. 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde rol aldığı Bison karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Güzide Arslan resimGüzide Arslan

Güzide Arslan: O Hayat Benim , Alemin Kralı, Akasya Durağı, Kanıt, Arka Sokaklar gibi dizilerde rol almıştır.İstanbul Devlet Tiyatrosu ve Ankara Tiyatrosunda görev almıştır.

Asena Tuğal resimAsena Tuğal

Asena Tuğal, 2006 Miss Turkeyde dördüncü güzel seçilen Asena Tuğal, Miss International yarışmasında Miss-Smile ödülü kazanmıştır.

Bahar Şahin resimBahar Şahin

Bahar Şahin ilk oyunculuğunu, O Hayat Benim dizisinde oynadığı Müge tiplemesi ile yapmıştır. TRT kanalında Lise Devriyesi dizisinde Işıl karakterini oynamaktadır.

Afra Saraçoğlu resimAfra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu 2016 yılında İkinci Şans filminde ve sonra ise Kötü Çocuk filminde oynadı. Afra Saraçoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile Karşılaştırmalı Edebiyat eğitimi almaktadır.

Meriç Aral resimMeriç Aral

Meriç Aral, Bilgi Üniversitesinde hukuk ve edebiyat eğitimi alarak 2012 yılında mezun oldu. Meriç Aral, avukatlık stajını bitirdikten sonra Yeni Sinemacılar ile film asistanı olarak çalışmaya başladı.

Aybüke Pusat resimAybüke Pusat

2014 Miss Turkey 3. güzeli Aybüke Pusat , Medcezir ve Familya dizisiyle izleyici ile buluşmuş ve Söz dizisi ile ünlenmiştir.

Serel Yereli resimSerel Yereli

Serel Yereli 1995 yılı İzmir doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü eğitimine devam etmektedir.

Dilan Çiçek Deniz resimDilan Çiçek Deniz

Elidor Miss Turkey 2014 güzellik yarışması ikincisi olan Dilan Çiçek Deniz, Güneşin Kızları isimli dizide Elif karakteri ile oyunculuk yapmıştır.

Cemre Gümeli resimCemre Gümeli

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri 2011 -Devam Ediyor İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi 2011 – 2015 Etiler Sanat Merkezi – Royal Academy Bale Eğitimi (2011-Devam ediyor.) Güzel Snatlar Oyuncuları – Temel Dans