Türk Kadın Oyuncular - Dizi Oyuncuları. Sayfa: 6

Dizilerdeki Kadın oyuncular ve Türk dizilerindeki güzel kadın dizi oyuncuları ile ilgili bilgiler, boy, yaş ve doğum tarihleri hakkında ayrıntılı bilgiler. Kadın Oyuncu burçları, boyu ve yaşı, telefonu gibi bilgiler.. Sayfa: 6

Eylül Tumbar resimEylül Tumbar

Netflix üreünü olan Biz-kimden-kaçıyorduk-Anne isimli dizide `Bambi` isimli rol yaparak büyük beğeni kazandı. Oyuncunun ilk büyük çalışmasıdır.
Türk Kadın Oyuncular

Elmas Yılmaz resimElmas Yılmaz

Adana doğumlu oyuncu üniversitede 4 yıllık hemşirelik mezunu olduktan sonra best model yarışmasında birinci olmuştur.
Türk Kadın Oyuncular

 Aylin Akpınar resim Aylin Akpınar

Çocuk yaşta dizi hayatına başlayan oyuncu. İstanbul doğumludur. İlkokul öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam etmektedir. Keşke Hiç Büyümeseydik, İstanbullu Gelin ve Aşk Ağlatır dizilerinde oyunculuk yapmıştır. Aylin Akpınar Kardeşlerim dizisinde oyuncu
Türk Kadın Oyuncular

Pınar Çağlar Gençtürk resimPınar Çağlar Gençtürk

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesinde Film ve Drama bölümünde Yüksek Lisansı eğitimini tamamlamıştır.
Türk Kadın Oyuncular

Ece Yüksel resimEce Yüksel

Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2014 yılında Craft oyunculuk atölyesinde kapsamlı bir eğitim aldı. Üniversitenin son yılında Hollanda için Erasmus öğrencisi olarak seyahate çıktı.
Türk Kadın Oyuncular

Pınar Deniz resimPınar Deniz

Adana doğumlu dizi oyuncusu Pınar Deniz.Yargı dizisinde Avukat Ceylin Erguvan olarak rol yapmaktadır.
Türk Kadın Oyuncular

Güzide Arslan resimGüzide Arslan

Güzide Arslan: O Hayat Benim , Alemin Kralı, Akasya Durağı, Kanıt, Arka Sokaklar gibi dizilerde rol almıştır.İstanbul Devlet Tiyatrosu ve Ankara Tiyatrosunda görev almıştır.
Türk Kadın Oyuncular

Asena Tuğal resimAsena Tuğal

Asena Tuğal, 2006 Miss Turkeyde dördüncü güzel seçilen Asena Tuğal, Miss International yarışmasında Miss-Smile ödülü kazanmıştır.
Türk Kadın Oyuncular

Bahar Şahin resimBahar Şahin

Bahar Şahin ilk oyunculuğunu, O Hayat Benim dizisinde oynadığı Müge tiplemesi ile yapmıştır. TRT kanalında Lise Devriyesi dizisinde Işıl karakterini oynamaktadır.
Türk Kadın Oyuncular

Afra Saraçoğlu resimAfra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu 2016 yılında İkinci Şans filminde ve sonra ise Kötü Çocuk filminde oynadı. Afra Saraçoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile Karşılaştırmalı Edebiyat eğitimi almaktadır.
Türk Kadın Oyuncular

Meriç Aral resimMeriç Aral

Meriç Aral, Bilgi Üniversitesinde hukuk ve edebiyat eğitimi alarak 2012 yılında mezun oldu. Meriç Aral, avukatlık stajını bitirdikten sonra Yeni Sinemacılar ile film asistanı olarak çalışmaya başladı.
Türk Kadın Oyuncular

Aybüke Pusat resimAybüke Pusat

2014 Miss Turkey 3. güzeli Aybüke Pusat , Medcezir ve Familya dizisiyle izleyici ile buluşmuş ve Söz dizisi ile ünlenmiştir.
Türk Kadın Oyuncular

Serel Yereli resimSerel Yereli

Serel Yereli 1995 yılı İzmir doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü eğitimine devam etmektedir.
Türk Kadın Oyuncular

Dilan Çiçek Deniz resimDilan Çiçek Deniz

Elidor Miss Turkey 2014 güzellik yarışması ikincisi olan Dilan Çiçek Deniz, Güneşin Kızları isimli dizide Elif karakteri ile oyunculuk yapmıştır.
Türk Kadın Oyuncular

Cemre Gümeli resimCemre Gümeli

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri 2011 -Devam Ediyor İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi 2011 – 2015 Etiler Sanat Merkezi – Royal Academy Bale Eğitimi (2011-Devam ediyor.) Güzel Snatlar Oyuncuları – Temel Dans
Türk Kadın Oyuncular


UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/oyuncu/bayan-oyuncular.html