Türk Erkek Oyuncular - Dizi Oyuncuları.

Dizilerdeki Erkek oyuncular ve Türk dizilerindeki yakışıklı erkek dizi oyuncuları ile ilgili bilgiler, boy, yaş ve doğumları hakkında ayrıntılı bilgiler. Erkek Oyuncu burçları, boyu ve yaşı, telefonu gibi bilgiler.

Mehmet Yılmaz Ak resimMehmet Yılmaz Ak

Lisans Eğitimini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde almıştır. Birçok özel tiyatro da oyunculuk yapan Mehmet Yılmaz Ak, Beşinci Basamak adlı tiyatro oyununu 2008 yılında yazmıştır.
Türk Erkek Oyuncular

Uğur Aslan resimUğur Aslan

Hatay şehri doğumlu oyuncu kumlu ilçesinde büyümüştür. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk mezunudur.
Türk Erkek Oyuncular

Hüseyin Avni Danyal resimHüseyin Avni Danyal

Güz Sancısı filminde Kenan karakterini canlandırdı. Özellikle Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde oynadığı Yalçın Bulut karakteriyle tanınmıştır. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tufan karakterini canlandırmıştır. Yargı dizisinde Metin Kaya ka
Türk Erkek Oyuncular

Birand Tunca resimBirand Tunca

Birand Tunca, 1990 İstanbul doğumludur. Tiyatro Eğitimi için Müjdat Gezen Sanat Merkezine gitmiştir. 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde rol aldığı Bison karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.
Türk Erkek Oyuncular

Mehmet Ozan Dolunay resimMehmet Ozan Dolunay

Mehmet Ozan Dolunay Üniversite Makine Mühendisliği mezunudur. Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmada yarışmacı olmasıyla ismini duyurdu. Sonra dizilerde oyuncu olarak rol almıştır.
Türk Erkek Oyuncular

Can Yaman resimCan Yaman

Can Yaman, Gönül İşleri, İnadına Aşk ve Hangimiz Sevmedik adlı dizilerdeki rolleriyle tanınmıştır. İtalyan Lisesi ve Yeditepe Üniversitesi hukuk bölümü okumuştur.
Türk Erkek Oyuncular

Hilmicem intepe resimHilmicem intepe

Hilmicem intepe Muğla doğumlu olup, 18 yaşına kadar bodrumda yaşamıştır. 15 yaşında amatör olarak dans etmeye başlayan HilmiCem, Salsa Dalında Türkiye dereceleri almıştır.
Türk Erkek Oyuncular

Alperen Duymaz resimAlperen Duymaz

Acı Aşk dizisinde canlandırdığı Ali karakteri ile tanınmaya başlayan Alperen Duymaz yeni sezonda Bodrum masalı ile genç kızların gönlünü çalacak.
Türk Erkek Oyuncular

Alperen Khamis resimAlperen Khamis

Çocuklar Duymasın isimli dizide BETON ORÇUN Karakteri ile oyunculuk hayatına başladığında 2003 yılında bir bebek olarak sektörde yerini almıştır.
Türk Erkek Oyuncular

Mehmet Aslan resimMehmet Aslan

1983 doğumlu genç oyuncu Mehmet Aslan Gazinocular Kralı olarak bilinen Fahrettin Aslanın oğludur. Yeditepe Üniversitesi`nde eğitimini tamamlamıştır.
Türk Erkek Oyuncular

Aybars Kartal Özson resimAybars Kartal Özson

18 Mayıs 2008 Üsküdar İstanbul doğumlu Aybars Kartal Özson , Bir Çocuk Sevdim, Muhteşem Yüzyıl, Aramızda Kalsın ve Sen Benimsin gibi dizilerde rol almıştır
Türk Erkek Oyuncular

Talat Bulut resimTalat Bulut

Talat Bulut, Oyunculuk hayatına 1975 yılında Dimitrov adlı tiyatro oyunda rol alarak başladı. Ankara Sanat Tiyatrosu bünyesinde çalışan oyuncu Hazal filmiyle sinemaya adım atmıştır.
Türk Erkek Oyuncular

Mustafa Mert Koç resimMustafa Mert Koç

Mert Koç daha önce Kolpaçino filminde rol almıştır. Ankara TOBB üniversitesi mezunu olan oyuncu ATV ekranlarındaki Yeter dizisine dahil edilmiştir.
Türk Erkek Oyuncular

Barun Sobti resimBarun Sobti

Delhi şehrinde doğmuş Hindistanlı oyuncu Pashmeen Manchanda ile evlidir. En İyi Ekran Çifti Dalında Hindistan televizyon ödülü alan sanatçı bir garip aşk hikayesi filmi ile dünya ekranlarından tanınmıştır.
Türk Erkek Oyuncular

Berk Atan resimBerk Atan

Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde Okumaktadır. Yeteneğinin keşfedilimesi ile daha okul bitmeden film ve dizilerde oyuncu olarak rol almıştır.
Türk Erkek Oyuncular