Erkek Oyuncular

Erkek dizi oyuncuları ve dizilerdeki yakışıklı erkek dizi oyuncuları ile ilgili bilgiler, boy, yaş ve doğumları hakkında ayrıntılı bilgiler. Erkek Oyuncuları burçları, boyu ve yaşı, telefonu gibi bilgiler

Mehmet Ozan Dolunay resimMehmet Ozan Dolunay

Mehmet Ozan Dolunay Üniversite Makine Mühendisliği mezunudur. Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmada yarışmacı olmasıyla ismini duyurdu. Sonra dizilerde oyuncu olarak rol almıştır.

Can Yaman resimCan Yaman

Can Yaman, Gönül İşleri, İnadına Aşk ve Hangimiz Sevmedik adlı dizilerdeki rolleriyle tanınmıştır. İtalyan Lisesi ve Yeditepe Üniversitesi hukuk bölümü okumuştur.

Hilmicem intepe resimHilmicem intepe

Hilmicem intepe Muğla doğumlu olup, 18 yaşına kadar bodrumda yaşamıştır. 15 yaşında amatör olarak dans etmeye başlayan HilmiCem, Salsa Dalında Türkiye dereceleri almıştır.

Alperen Duymaz resimAlperen Duymaz

Acı Aşk dizisinde canlandırdığı Ali karakteri ile tanınmaya başlayan Alperen Duymaz yeni sezonda Bodrum masalı ile genç kızların gönlünü çalacak.

Alperen Khamis resimAlperen Khamis

Çocuklar Duymasın isimli dizide BETON ORÇUN Karakteri ile oyunculuk hayatına başladığında 2003 yılında bir bebek olarak sektörde yerini almıştır.

Mehmet Aslan resimMehmet Aslan

1983 doğumlu genç oyuncu Mehmet Aslan Gazinocular Kralı olarak bilinen Fahrettin Aslanın oğludur. Yeditepe Üniversitesi`nde eğitimini tamamlamıştır.

Aybars Kartal Özson resimAybars Kartal Özson

18 Mayıs 2008 Üsküdar İstanbul doğumlu Aybars Kartal Özson , Bir Çocuk Sevdim, Muhteşem Yüzyıl, Aramızda Kalsın ve Sen Benimsin gibi dizilerde rol almıştır

Talat Bulut resimTalat Bulut

Talat Bulut, Oyunculuk hayatına 1975 yılında Dimitrov adlı tiyatro oyunda rol alarak başladı. Ankara Sanat Tiyatrosu bünyesinde çalışan oyuncu Hazal filmiyle sinemaya adım atmıştır.

Mustafa Mert Koç resimMustafa Mert Koç

Mert Koç daha önce Kolpaçino filminde rol almıştır. Ankara TOBB üniversitesi mezunu olan oyuncu ATV ekranlarındaki Yeter dizisine dahil edilmiştir.

Barun Sobti resimBarun Sobti

Delhi şehrinde doğmuş Hindistanlı oyuncu Pashmeen Manchanda ile evlidir. En İyi Ekran Çifti Dalında Hindistan televizyon ödülü alan sanatçı bir garip aşk hikayesi filmi ile dünya ekranlarından tanınmıştır.