Diziler

Yayında olan diziler ve yeni çıkacak diziler için fragman ve senaryo detayları. Dizi fragmanı izle, dizi oyuncularına mesaj gönder. Dizi Oyuncularının boyunu, yaşını ve burcunu, sevgilisinin adını bizden öğren.

Erkenci Kuş izle resimErkenci Kuş izle

Sanem bakkal dükkanı sahibi babası ile birlikte yaşamaktadır. Senem çocukluğundan beri savahları dükkanı açmaktadır. ERkenci kuş sanem`in Ablası bir kadın dergisinde çalışmaktadır. Erkenci kuş rolündeki Sanem dizide iki erkek kardeş arasında aşk çemberind

Lise Devriyesi resimLise Devriyesi

Lise Devriyesi Dizisi TRT-1 ekranlarında yayınlanıyor. Gençlerin ilgisini çeken lise dizisinde sadece lise değil polisle olan ilişkileri ve bir nebze liselerde olan polisiye durumlara değiniyor.

Fazilet Hanım Dizisi resimFazilet Hanım Dizisi

Fazilet hanım ve Kızlarının başından geçen ilginç ve eğlenceli olayları anlatan dizide Fazilet hanım ve iki güzel kızını izliyoruz.

Söz Dizisi resimSöz Dizisi

Söz dizisinde ülkemizde doğu ve güney doğu anadoluda yaşanan terör olayları ve mehmetçik tarafından yaşanan önemli olaylara bakıyor. Döz Dizisinin bir kısmı istanbulda bir kısmı ise farklı şeihlerde kırsal bölgelerde çekildi. Özel Kuvvetler Komutanl

Bodrum Masalı resimBodrum Masalı

Tüm şatafatı ile güzel bir haayat süren Ergüven ailesi aksaklık sonucu mal varlıklarını ve zenginliklerini kaybedince ellerinde bir tek bodrum`da dededen kalma otelleri kalır.

RengaRenk resimRengaRenk

Dizide ünlü bir oyuncu olan bayan Renk karakteri ile onun hep özlemini çektiği sıradan hayat yaşayan insanların hayatı konu alınıyor.

Tatlı intikam resimTatlı intikam

Düğün günü terkedilen Pelin ve Okul yıllarından tanıdığı ve beğenmediği halde ödevlerini yaptırdığı ve aşağıladığı Tankut(Sinan) ile karşılaşır.

Kördüğüm resimKördüğüm

İbrahim Çelikkol dizide bir otomotiv şirketinin güçlü ve gözü kara bir iş adamını canlandıracak. Belçim Bilgin ise idealist çocuk doktoru rolünde oynayacak. İbrahim Çelikkol (Ali Nejat) karakteri ile karşımıza çıkacak. Belçim Bilgin (Naz) karakterine haya

Göç Zamanı resimGöç Zamanı

Mardin ilinden istanbula kaçarak kızlarını okutmaya çalışan Cennet kadın ve onun etrafında gelişen olaylar dizisi.

Hayat Şarkısı resimHayat Şarkısı

onu ilk ben gördüm ben evenicem onunla, diye bağıran hırçın bir kız çocuğu ile hatırlayacağımız kaliteli yapımdaki oyuncular ve dizi hakkında bilgiler