Diziler

Yayında olan diziler ve yeni çıkacak diziler için fragman ve senaryo detayları. Dizi fragmanı izle, dizi oyuncularına mesaj gönder. Dizi Oyuncularının boyunu, yaşını ve burcunu, sevgilisinin adını bizden öğren.

Sana Bir Sır Vereceğim resimSana Bir Sır Vereceğim

Fox Tv`nin fantastik dizisi olarak yayına girdiği ilk andan itibaren genç izleyiciler`in dizisi haline gelen Sana Bir Sır Vereceğim gizli güçlere sahip olan fakat sahip oldukları bu güçlerden yeni,yeni haberdar olmaya başlayan bir grup gencin hikayesidir.

Karagül resimKaragül

Karagül kıskançlığın ve para`nın bir kardeşi diğer kardeşe nasıl düşman ettiği`nin anlatıldığı Urfa`nın Halfeti ilçesindeki aşiret olan zengin bir aile`nin hırslı ve kıskanç oğulları Kendal`ın kardeşi`ni hiç acımadan öldürmesini konu almıştır.

Kurt Seyit ve Şura resimKurt Seyit ve Şura

Star Tv`nin mart ayında izleyicileri ile buluşturmaya hazırlık yaptığı yeni dizisi Kurt Seyit ve Şura bir Nermin Özmen romanı`dır.Dizi`nin başrol oyucuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah`dır.

Bu Günün Saraylısı resimBu Günün Saraylısı

Bugünün Saraylısı Atv`nin büyük bir kitleye hitap ettiği en iyi dizilerinden`dir.Dizi`nin yaptığı çıkış ise göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür.Bügünün Saraylısı dizisi tecrübeli ve yetenekli oyuncu kadrosu ile bir çok diziye savaş açmış durumdadır.

Medcezir resimMedcezir

Medcezir Star Tv`nin 2013 yılına damga vuran en iyi dizilerin`den biri olma yolunda aday olarak gösterilmektedir.Medcezir genç kızların büyük hayranlık duyduğu Çağatay Ulusoy ile bambaşka bir anlam kazanmıştır.

Güneşi Beklerken resimGüneşi Beklerken

2013 yılına damgasını vuran reytingleri alt üst eden bir izleyiciye sahip olan Kanal D`nin müthiş dizilerinden Güneşi Beklerken özellikle dizi`nin asi ve zengin çocuğu Kerem ile Zeynep`in yaşadıkları büyük aşkı anlatmaktadır.

Kadın Oyuncular

Eylül Tumbar Eylül Tumbar "Bambi" Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizi izle
 Aylin Akpınar Aylin Akpınar "Emel Eren" Kardeşlerim Dizisi
Pınar Çağlar Gençtürk Pınar Çağlar Gençtürk "Aylin Erguvan Yılmaz" Yargı Dizisi
Ece Yüksel Ece Yüksel "İnci Erguvan" Yargı Dizisi
Pınar Deniz Pınar Deniz "Ceylin Erguvan (Avukat)" Yargı Dizisi
Güzide Arslan Güzide Arslan "Şelale" Lise Devriyesi
Asena Tuğal Asena Tuğal "Seda Sancak" Lise Devriyesi
Bahar Şahin Bahar Şahin "Işıl" Lise Devriyesi
Afra Saraçoğlu Afra Saraçoğlu "Ece Çamkıran" Fazilet Hanım Dizisi
Meriç Aral Meriç Aral "Eylem Mercier" Söz Dizisi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/dizi/diziler_12.html