Diziler

Yayında olan diziler ve yeni çıkacak diziler için fragman ve senaryo detayları. Dizi fragmanı izle, dizi oyuncularına mesaj gönder. Dizi Oyuncularının boyunu, yaşını ve burcunu, sevgilisinin adını bizden öğren.

Şefkattepe  resimŞefkattepe

Terör olayları`nı konu alan ve terörün insanlara verdiği zararı ve eziyeti gözler önüne seren her hafta yeni bölümün merakla beklendiği harika bir yapımdır

O Hayat Benim resimO Hayat Benim

Başrolleri`ni Keremcem,Ezgi Asaroğlu ve Sinan Albayrak`ın paylaştığı O Hayat Benim dizisi dedesi yüzünden yıllarca başka bir aileyi kendi ailesi olarak bilen Bahar`ın Hayatı`nı anlatmaktadır.

Kara Para AŞK resimKara Para AŞK

Kara Para AŞK dizisi muhteşem konusu ve Tecrübeli oyuncuları ile izleyiciler ile buluşmayı beklemektedir.Kara Para Aşk dizisin`de Aşk herşeyin üstesin`den gelebilecek mi acaba ?

Küçük Gelin resimKüçük Gelin

Toplumun kanayan yarası haline gelen çocuk gelinler`in dramatik öyküsünü konu alan Küçük Gelin dizisi Samanyolu Tv`nin reyting rekorları kıran dizileri arasında bulunmaktadır.

Paşa Gönlüm resimPaşa Gönlüm

Muhteşem oyuncu kadrosu ile izleyicilerle buluşmak için gün sayan Paşa Gönlüm dizisi çok yakında Kanal D ile izleyicilerle buluşacaktır.

Küçük Ağa resimKüçük Ağa

Tecrübeli oyuncu kadrosu,yetenekli ekibi ve Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi`nin küçük kahramanı Emir Berke Zincidi Küçük Ağa Dizisi ile hayranları ile buluşmuştur.

Zeytin Tepesi resimZeytin Tepesi

Atv`nin Yahşi Cazibe`si olarak tanınan Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayaydın`ın başrollerini paylaştığı Kanal D`nin iddialı dizileri arasında yer almaya hazırlanan Zeytin Tepesi 05 Şubat 2014 tarihinde ilk bölümü ile izleyicilerle buluşmuştur.

Merhamet resimMerhamet

Yaslıhan`ın fakir bir köyünde üç kardeşin yaşamak ve okumak için verdikleri mücadeleyi karşıdan izleyen sorumsuz bir baba ve saf anne ile geçen mücadelenin ardından İstanbul`a gelişleriyle devam eden hikayesidir.

Kaçak resimKaçak

Atv `nin sevilen ve merakla izlenen dizisi ile izleyicilerin karşısına bambaşka bir şekilde çıkan Gürkan Uygun Kaçak dizisi`nin başrol oyuncusudur.

Aşk Ekmek ve Hayaller resimAşk Ekmek ve Hayaller

Aşk,Ekmek ve Hayaller dizisi ANS productıons tarafından bir kore dizisi olan Love, Bread and Dreams tan esinlenerek tasarlanmıştır.

Kadın Oyuncular

Eylül Tumbar Eylül Tumbar "Bambi" Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizi izle
 Aylin Akpınar Aylin Akpınar "Emel Eren" Kardeşlerim Dizisi
Pınar Çağlar Gençtürk Pınar Çağlar Gençtürk "Aylin Erguvan Yılmaz" Yargı Dizisi
Ece Yüksel Ece Yüksel "İnci Erguvan" Yargı Dizisi
Pınar Deniz Pınar Deniz "Ceylin Erguvan (Avukat)" Yargı Dizisi
Güzide Arslan Güzide Arslan "Şelale" Lise Devriyesi
Asena Tuğal Asena Tuğal "Seda Sancak" Lise Devriyesi
Bahar Şahin Bahar Şahin "Işıl" Lise Devriyesi
Afra Saraçoğlu Afra Saraçoğlu "Ece Çamkıran" Fazilet Hanım Dizisi
Meriç Aral Meriç Aral "Eylem Mercier" Söz Dizisi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/dizi/diziler_11.html