Doğum Tarihi :23 Mart 1956Yaşı :65Doğum Yeri :KarsBurcu : KoçBoyu :178 cm

Dizi Oyuncusu Talat Bulut Hayatı

Hacettepe Üniversitesinde Elektronik Mühendisliği bölümünde okurken 2. sınıfta bırakan Talat Bulut, Oyunculuk hayatına 1975 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu Dimitrov adlı oyunda rol alarak başladı.Bir dönem AST bünyesinde çalışan oyuncu, Türkân Şoray`ın desteği ile kamera karşısına geçerek Hazal filmiyle sinema oyunculuğuna başladı.Talat Bulut; sinema ve dizi filmlerde rol almanın yanında seslendirme sanatçısı olarak çalışmalar da yapmaktadır. Geniş izleyici guruplarına tanışmasında en önemli film Manisa Tarzanı olmuştur.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Göç Zamanı dizisi Yılmaz karakteri

Talat Bulut için Mesajlar

avatar 5kemal kanatlıabi ben sizin hayranınızın tiyatro ve oyunculuğa ilgim kadar yeteneğimde olduğunu düşünüyorum usta bir oyuncu ile iletişim haline geçmek isterim abi bu konuda lütfen bana e mail adresimden ulaşın lütfen
Sen de Talat Bulut için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 32
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Talat Bulut ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuTalat Bulut : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1956-03-23)

Türk Erkek Oyuncular

Erkek Oyuncular

Mehmet Yılmaz AkMehmet Yılmaz Ak"Savcı Pars Seçkin"Yargı Dizisi
Uğur AslanUğur Aslan"Eren Duman"Yargı Dizisi
Hüseyin Avni DanyalHüseyin Avni Danyal"Metin Kaya"Yargı Dizisi
Birand TuncaBirand Tunca"Emre Divit"Erkenci Kuş izle
Mehmet Ozan DolunayMehmet Ozan Dolunay"Yiğit Doğrusöz"Lise Devriyesi
Can YamanCan Yaman"Can Divit"Erkenci Kuş izle