Diziler

Yayında olan diziler ve yeni çıkacak diziler için fragman ve senaryo detayları. Dizi fragmanı izle, dizi oyuncularına mesaj gönder. Dizi Oyuncularının boyunu, yaşını ve burcunu, sevgilisinin adını bizden öğren.

Tatlı intikam resimTatlı intikam

Düğün günü terkedilen Pelin ve Okul yıllarından tanıdığı ve beğenmediği halde ödevlerini yaptırdığı ve aşağıladığı Tankut(Sinan) ile karşılaşır.

Kördüğüm resimKördüğüm

İbrahim Çelikkol dizide bir otomotiv şirketinin güçlü ve gözü kara bir iş adamını canlandıracak. Belçim Bilgin ise idealist çocuk doktoru rolünde oynayacak. İbrahim Çelikkol (Ali Nejat) karakteri ile karşımıza çıkacak. Belçim Bilgin (Naz) karakterine haya

Göç Zamanı resimGöç Zamanı

Mardin ilinden istanbula kaçarak kızlarını okutmaya çalışan Cennet kadın ve onun etrafında gelişen olaylar dizisi.

Hayat Şarkısı resimHayat Şarkısı

onu ilk ben gördüm ben evenicem onunla, diye bağıran hırçın bir kız çocuğu ile hatırlayacağımız kaliteli yapımdaki oyuncular ve dizi hakkında bilgiler

Yeter resimYeter

Beyin cerrahı Doktor bayan Yekta`nın evendikten sonra kocasının bilmediği tarafları ortaya çıkması ile hayatı altüst olur ve takıntılı bir kişilik olan Yekta harmanlı bunu kaldıramaz

Kara Sevda resimKara Sevda

StarTv ekranlarında kara bir aşk hikayesi ve yüksek sürükleyici özelliği olan bir dizi sizleri bekliyor. Karasevda aşk filmi sevenler için vazgeçilmez olacak.

Bir Garip Aşk resimBir Garip Aşk

Bir garip aşk dizisi Kanal 7 ekranlarında Türkçe dublajlı oynayan bir hint dizisi, Hindistanda en çok izlenen dizilerden biri olan Bir Garip Aşk dizisi kanal7 tarafından Türkçe dublaj ile yayınlanmaktadır.

Eve Dönüş resimEve Dönüş

ATV kanalında yayınlanan "Eve Dönüş" dizi oyuncuları listesi aşağıdadır. dizi duygusal sahneleri, gerilimli bölümleri ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekran başına bağlayacak.

ilişki durumu karışık resimilişki durumu karışık

Show TV’de yayınlanan yaz dönemi dizisi ilişki durumu karışık Ayşegül ile Can arasındaki aşk ve iki aşığın etrafındaki Elif ve Murat ile karışık hale gelmiş bir aşk dörtgenini anlatmaktadır. Eskiden beri dost olan üçlü Ayşegül ile başlayan keşmekeşte arka

Güneşin Kızları resimGüneşin Kızları

Güneş Öğretmen, 35 yaşında izmirli öğretmen bir bayandır. 3 Çocuğuyla Yaşamaktadır. Edebiyat öğretmeni olan güneş ikiz kızları Nazlı ile Selin ve Peri ile mutlu şekilde yaşamaktadır.

Kadın Oyuncular

Eylül Tumbar Eylül Tumbar "Bambi" Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizi izle
 Aylin Akpınar Aylin Akpınar "Emel Eren" Kardeşlerim Dizisi
Pınar Çağlar Gençtürk Pınar Çağlar Gençtürk "Aylin Erguvan Yılmaz" Yargı Dizisi
Ece Yüksel Ece Yüksel "İnci Erguvan" Yargı Dizisi
Pınar Deniz Pınar Deniz "Ceylin Erguvan (Avukat)" Yargı Dizisi
Güzide Arslan Güzide Arslan "Şelale" Lise Devriyesi
Asena Tuğal Asena Tuğal "Seda Sancak" Lise Devriyesi
Bahar Şahin Bahar Şahin "Işıl" Lise Devriyesi
Afra Saraçoğlu Afra Saraçoğlu "Ece Çamkıran" Fazilet Hanım Dizisi
Meriç Aral Meriç Aral "Eylem Mercier" Söz Dizisi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/dizi/diziler_2.html