Doğum Tarihi :20 Mayıs 1995 Yaşı :29 Doğum Yeri : Burcu : Boğa Boyu :172 cm

Dizi Oyuncusu Aybüke Pusat Hayatı

Aybüke Pusat,  2014 Miss Turkey 3. güzeli seçildikten sonra aldığı oyunculuk eğitimi ile dizilerde oynamaya başlamıştır. Medcezir dizisinde karşımıza çıkan Aybüke Pusat, Familya  ve Söz dizileri ile izleyicilerin hayranlığını kazanmıştır. Aybüke Pusat, 20 Mayıs 1995 tarihinde Ankarada doğmuştur geldi.  Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümünü kazanan güzel yetenek, dans ve piyano eğitimleri almıştır. Meslek olarak uzun bir süre balerin olarak çalışan Aybüke Pusat, 2. Üniversite eğitim programını sürdürüyor ve Anadolu Üniversitesi İşletme  Bölümünde okuyor. Aybüke Pusat`ın Türkiye gündemine oturması ise 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması ile birlikte gerçekleşmiştir. 15 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen finallerde 3. seçilen Aybüke Pusat güzelliğiyle dizi ve film yapımcılarını peşine takmıştır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Söz Dizisi dizisi Bahar Kutlu karakteri

Aybüke Pusat için Mesajlar

avatar 30 sevda nur aybuke abla seni cokkk seviyorum şahin tepesi niye filan oldu ben cokkk seviyordum sana sarilmayi çok istiyorum sen görmeyi çok istiyorum ben nevsehirkıyım aybuke abla n olurr buralarda ge seni görmeyi istiyorum bana kısa bir mesaj yazar misin aybuke abla mu mesajımı görürsen seni cokk seviyorum
avatar 28 isimsiz cok guzelsiniz soz dizinden neden ayrildiniz siz olmadiginiz icin 3sezon pek guzel olmadi
Aybüke Pusat için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 14
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Aybüke Pusat ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi, Boyu Aybüke Pusat : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1995-05-20)

Kadın Oyuncular

Eylül Tumbar Eylül Tumbar "Bambi" Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizi izle
 Aylin Akpınar Aylin Akpınar "Emel Eren" Kardeşlerim Dizisi
Pınar Çağlar Gençtürk Pınar Çağlar Gençtürk "Aylin Erguvan Yılmaz" Yargı Dizisi
Ece Yüksel Ece Yüksel "İnci Erguvan" Yargı Dizisi
Pınar Deniz Pınar Deniz "Ceylin Erguvan (Avukat)" Yargı Dizisi
Güzide Arslan Güzide Arslan "Şelale" Lise Devriyesi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/oyuncu/aybuke-pusat.htm