Doğum Tarihi :20 Mayıs 1995Yaşı :23Doğum Yeri :Burcu : BoğaBoyu :172 cm

Dizi Oyuncusu Aybüke Pusat Hayatı

Aybüke Pusat,  2014 Miss Turkey 3. güzeli seçildikten sonra aldığı oyunculuk eğitimi ile dizilerde oynamaya başlamıştır. Medcezir dizisinde karşımıza çıkan Aybüke Pusat, Familya  ve Söz dizileri ile izleyicilerin hayranlığını kazanmıştır. Aybüke Pusat, 20 Mayıs 1995 tarihinde Ankarada doğmuştur geldi.  Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümünü kazanan güzel yetenek, dans ve piyano eğitimleri almıştır. Meslek olarak uzun bir süre balerin olarak çalışan Aybüke Pusat, 2. Üniversite eğitim programını sürdürüyor ve Anadolu Üniversitesi İşletme  Bölümünde okuyor. Aybüke Pusat`ın Türkiye gündemine oturması ise 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması ile birlikte gerçekleşmiştir. 15 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen finallerde 3. seçilen Aybüke Pusat güzelliğiyle dizi ve film yapımcılarını peşine takmıştır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Söz Dizisi dizisi Bahar Kutlu karakteri

Aybüke Pusat için Mesajlar

avatar 2mahriMerhaba ilk önce sizin dizinizi bayılıyorum ayrıca çok güzelsiniz sizi çok seviyorum Ve şunu söylemek istiyorum bende dizide oynamak istiyorum zor meslek'mi Teşekkürler.
avatar 2ŞeymaAybüke abla ben seni çok seviyorum söz dizisini merakla heyecanlı izliyorum ve seni çok seviyorum seninle fotoğraf çektirmek istiyorum
Sen de Aybüke Pusat için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 11
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Aybüke Pusat ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuAybüke Pusat : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1995-05-20)