Doğum Tarihi :8 Kasım 1989Yaşı :29Doğum Yeri :İstanbulBurcu : AkrepBoyu :183 cm

Dizi Oyuncusu Can Yaman Hayatı

Can Yaman 8 Kasım 1989, İstanbul doğumludur. Gönül İşleri, İnadına Aşk ve Hangimiz Sevmedik adlı dizilerdeki rolleriyle tanınan oyuncu, geniş omuzları ve neşeli mizacı ile tanınmaktadır. Liseyi İtalyan Lisesi`nde birincilikle bitiren Yaman, Yeditepe Üniversitesi`nin hukuk bölümünden 2012 yılında mezun olmuş ve 6 ay vukatlık yapmıştır.  Futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman`ın yeğenidir. Gönül İşleri adlı dizide Bedir karakterini canlandırmıştır. Bu diziye girmek için 6 kilo zayıflamış ve kaslarından kaybetmiştir. Dizideki üstü açık bir sahnede genç kızları etkileşmiş ve sosyal medyada çok konuşulanlardan olmuştur. Rauf Altıntak’ ın yönetmenliğini yaptığı Sahte Gelin adlı Tarihi Türk Tiyatrosu Orta Oyunu. Varlam Nikoladze’ in yönetmenliğini yaptığı Ay Işında Şamata adlı oyun. Aykut Göker’ in yönetmenliğini yaptığı Mavi oyunu. Haybeden Gerçek Üstü Konuşmalar. Göcekler Göğerince isimli oyunlarda da rol almıştır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Erkenci Kuş izle dizisi Can Divit karakteri

Can Yaman için Mesajlar

avatar 16esraDolunay dizisinde iyi rol yapıyorsunuz kolay gelsin
avatar 16EyonaMerhaba Can bey Ben Arnavutluk’tan Eyona Şu anda sizi yazabilirmişim örendim ve sizinin tabiki hayranıyım ben. Can verdiğiniz karakterlerle bir çok insanlara hayatınızı değiştirdiniz,iyileştirdiniz ve umut oldunuz.Teşekkürler demek istedim İyi akşamlar
avatar 16ÖMER SEZER ÖZHAN Sayın Can Bey sizinle oyunculuk ve ajanslar hakkında bilgi almak istiyorum. Sizinle yakından irtibat kurmak istiyorum. Saygılarımla
avatar 16ÖMERCan Abicim seninle oyunculuk ve ajanslar hakkında konuşmak istiyorum. Size ulasabilecegim bir numara varmı?
Sen de Can Yaman için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 27
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Can Yaman ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuCan Yaman : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1989-11-08)