Doğum Tarihi :8 Kasım 1989 Yaşı :35 Doğum Yeri :İstanbul Burcu : Akrep Boyu :183 cm

Dizi Oyuncusu Can Yaman Hayatı

Can Yaman 8 Kasım 1989, İstanbul doğumludur. Gönül İşleri, İnadına Aşk ve Hangimiz Sevmedik adlı dizilerdeki rolleriyle tanınan oyuncu, geniş omuzları ve neşeli mizacı ile tanınmaktadır. Liseyi İtalyan Lisesi`nde birincilikle bitiren Yaman, Yeditepe Üniversitesi`nin hukuk bölümünden 2012 yılında mezun olmuş ve 6 ay vukatlık yapmıştır.  Futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman`ın yeğenidir. Gönül İşleri adlı dizide Bedir karakterini canlandırmıştır. Bu diziye girmek için 6 kilo zayıflamış ve kaslarından kaybetmiştir. Dizideki üstü açık bir sahnede genç kızları etkileşmiş ve sosyal medyada çok konuşulanlardan olmuştur. Rauf Altıntak’ ın yönetmenliğini yaptığı Sahte Gelin adlı Tarihi Türk Tiyatrosu Orta Oyunu. Varlam Nikoladze’ in yönetmenliğini yaptığı Ay Işında Şamata adlı oyun. Aykut Göker’ in yönetmenliğini yaptığı Mavi oyunu. Haybeden Gerçek Üstü Konuşmalar. Göcekler Göğerince isimli oyunlarda da rol almıştır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Erkenci Kuş izle dizisi Can Divit karakteri

Can Yaman için Mesajlar

avatar 28 Beyza Nur Koşar can abi seni çook seviyorum senin en büyük hayranınım senin okadar büyük hayranınımki seni kendinden iyi tanıyorum seni kişilik tarz olarak kendime çok yakın buluyorum seni ben den baş ka kimse bu kadar çok sevemez flim istanbulda çekildiği için gelemiyorum şehit yasin naci ağaroğlu imam hatip lisesi izmir ödemiş 7c nınıkı seni çok seviyor
avatar 27 Merve Bende senin oyunculuğunu cok seviyorum cok iyi oynuyorsun seni seviyorum tabiki demetide
Can Yaman için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 31
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Can Yaman ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi, Boyu Can Yaman : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1989-11-08)

Erkek Oyuncular

Feyyaz Şerifoğlu Feyyaz Şerifoğlu "Sedat Koroğlu" Camdaki Kız
Bilal Yiğit Koçak Bilal Yiğit Koçak "Ömer Eren" Kardeşlerim Dizisi
Halit Özgür Sarı Halit Özgür Sarı "Kadir Eren" Kardeşlerim Dizisi
Mehmet Yılmaz Ak Mehmet Yılmaz Ak "Savcı Pars Seçkin" Yargı Dizisi
Uğur Aslan Uğur Aslan "Eren Duman" Yargı Dizisi
Hüseyin Avni Danyal Hüseyin Avni Danyal "Metin Kaya" Yargı Dizisi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/oyuncu/can-yaman.htm