Doğum Tarihi :15 Ağustos 1984Yaşı :33Doğum Yeri :İzmirBurcu : AslanBoyu :180 cm

Dizi Oyuncusu Salih Bademci Hayatı

 Salih Bademci 15 Ağustos 1984 yılın`da İzmir`de doğmuştur.İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarın`dan mezun olan  genç oyuncu  2006 yılında Barda filmin`de rol alarak oyunculuk  mesleğine başlamıştır.Elveda Rumeli ,Öyle Bir Geçer Zaman ki ,Fatih gibi bir çok dizi filmde rol alan genç oyuncu Şark Dişçisi,Ateş Yüzlü ve Cimri adlı tiyatro oyunlarında`da oynamıştır.Salih Bademci Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi`nin Hakan`ı olarak adından oldukça sık söz ettiren oyuncular arasındadır.Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisin`de Berrin`e olan tutkulu aşkı yüzünden yaşadığı tüm zorluklara ve sıkıntılara göğüs geren Hakan karakterini üstlenmiştir.   Genç oyuncu özel hayatında neşeli bir yapıya sahip görünmektedir.Canlandırdığı karakterler`in genellikle ciddi bir yapıya sahip olması izleyiciler üzerinde resmi bir Salih Bademci izlenimi bırakmaktadır.Uzun yıllar oyunculuk için eğitim alan yakışıklı oyuncu 2014 yılın`da Zeytin Tepesi dizisi ile izleyenler`in karşısına çıkmıştır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Ulan İstanbul dizisi Ceyhun karakteri

Salih Bademci için Mesajlar

avatar 11ilhamemerhaba salih bey. ben sizin en buyuk hayranlarinizdan biriyim. tum rollerinizde cok basarili oldugunuzu dusunuyorum. gelecek hayatinizda da size bu basarinizin devamini diliyorum. sizi cok seviyorum.
avatar 6NezihMerhabalar Salih Abi.Sizin En büyük Hayranlarınızdanım Oynadığınız dizilerdeki başarılarınız ve ilginiz Sayesinde bizi Televizyon bası kitlediğiniz İcin Size Tesekkur ederim :) :) Yolunuz Daima Açık olsun...
avatar 34sahra küçükSalih abi senin dizilerdeki rolünü çok seviyorum hele ulan istanbulda yalnız esra bence seni deryayla kıskanıyo
avatar 34Azra liva dağar Salih abi seni çok seviyoruz Esra ya söyle nevizadeleri bıraksın
avatar 32Murat demirlekSalih bey sizi gördüm bardan adamda ama yanınıza gelemedim
Sen de Salih Bademci için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 34
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Salih Bademci ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuSalih Bademci : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1984-08-15)