Doğum Tarihi :24 Ağustos 1990Yaşı :31Doğum Yeri :MersinBurcu : BaşakBoyu :165 cm

Dizi Oyuncusu Yağmur Tanrısevsin Hayatı

 Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 Mersin doğumludur.Üniversite eğitimi için İstanbul`a gelen genç oyuncu Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.Üniversiteye geldiği ilk  yıl İstanbulda yaşayamayacağını düşünerek eğitimini tamamladıktan sonra Mersine dönmeyi planlamıştır.Mermara Üniversitesin`de eğitimine devam ederken Craft Eğitim Atölyesin`de oyunculuk dersleri almıştır.İstanbul`a geldikten kısa bir süre sonra  ünlü olan genç oyuncu ilk oyunculuk deneyimi`ni Adını Feriha Koydum dizisi ile yaşamıştır.Adını Feriha Koydum dizisi`nin Emir ve Feriha`nın büyük aşklarını kabul edemeyen Emir`e olan aşkı için dizi`nin kötü kadını olarak tanınmıştır.   Yağmur Tanrısevsin Adını Feriha Koydum dizisinden sonra Rüya Gibi Geçti ve Aşk Ağlatır dizilerinde de rol almıştır.Kısa sürede oyunculukta ikinci büyük çıkışını Kanal D`nin Güneşi Beklerken dizisin`de ki Melis rolü ile yakalayan güzel oyuncu,oyuncukta olduğu  kadar sempatik tavırları ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çekmektedir.Yağmur Tanrısevsin 1.65 cm boyunda olup 55 kg ağırlığındadır.    Yağmur Tanrısevsin`in Rol Aldığı Dizi ve Filmler: Adını Feriha Koydum,  Kalbim Seni Seçti, Pis Yedili, Güneşi Beklerken, Rüya Gibi Geçti, Aşk Ağlatır

Oynadığı Son Dizi Rolü: Güneşi Beklerken dizisi Melis karakteri

Yağmur Tanrısevsin için Mesajlar

avatar 37esmaben tam tersi rolunu de seni de coook seviyprum unutma hanker hayranlari cok olabilir ama ben AKMEL hayraniyim seni de cok seviyorum... hayatta basarilar dilerim insallah butun dilekletin gerceklesir:-):-):-):-)
avatar 24YağmurSeni seviyorum Yağmur Tanrısevsin
avatar 28 Mayamen seni beyendim "gunesi beklerken" dizisinde cok kotuyfun ama finalinda iyi final cok muhtesemdi
Sen de Yağmur Tanrısevsin için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 33
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Yağmur Tanrısevsin ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuYağmur Tanrısevsin : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1990-08-24)

Türk Kadın Oyuncular

Kadın Oyuncular

Pınar Çağlar GençtürkPınar Çağlar Gençtürk"Aylin Erguvan Yılmaz"Yargı Dizisi
Ece YükselEce Yüksel"İnci Erguvan"Yargı Dizisi
Pınar DenizPınar Deniz"Ceylin Erguvan (Avukat)"Yargı Dizisi
Güzide ArslanGüzide Arslan"Şelale"Lise Devriyesi
Asena TuğalAsena Tuğal"Seda Sancak"Lise Devriyesi
Bahar ŞahinBahar Şahin"Işıl"Lise Devriyesi