Doğum Tarihi :3 Mart 1980Yaşı :37Doğum Yeri :EskişehirBurcu : BalıkBoyu :155 cm

Dizi Oyuncusu Zeynep Kankonde Hayatı

  Zeynep Kankonde 3 Mart 1980 yılı Eskişehir doğumludur.Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölmüünden mezun olan başarılı oyuncu`nun asıl mesleği seslendirme sanatçılığıdır.2007 yılın`da ve 2008 yılların`da öğretim görevlisi olarak çalışmıştır.Bir çok dizi`de ses sanatçılığı görevini üstlenmiştir.  Beşinci Boyut ,Kırık Kalpler ,Ritmini Arayan Kalpler,Güz Gülleri ,2 Yaka Bir İsmail isimli sevilen dizi`de Atiye karakterini canlandırmıştır.Kanal D`nin yaz için hazırladığı komedi dizileri arasında henüz tanıtım fragmanlarının bile izlenme rekorları kırdığı Ulan İstanbul isimli dizi`de rol almaktadır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Ulan İstanbul dizisi Şehriban karakteri

Zeynep Kankonde için Mesajlar

avatar 16aykaayy sizin gulusunuze bayiliyorum hele de ceyhun deyisinize ceyunn oyyy cok guzel ve komiksiniz
avatar 39hülyabayılıyorum sizee süpersiniz !!! hayatımda gördüğüm sayılı kaliteli oyuncuların arasında yer alıyosunuz bundan sonra :))
avatar 2merveyarene göz dikme o ferdinin sevenleri ayırmayın onla birbirlerini seviyolar
avatar 7BulentMerhaba.nasilsin?bir an sizi tv gordum acaba mi dedim kendi kendime !evet o dedim .bu surpriz degildi ve yanimdakiHollandali arkadaslarim sordu ne oldu bulent ?bende bu benim arkadasim.oldugunu soyledim .cok daha iyi yerleri hakediyorsun .seni seviyorum guzel hatun.
avatar 21azra liva dağar Zeynep abla seni seviyoruz
avatar 21nero233anaaa sen küçükmüsün ya
avatar 40senaZeynep Kankondenin yaren den yani şebnem bozokludan küçük olduğunu bilmiyodum hayretler içinde kaldım inanınki
avatar 20inciBüyük bir oyuncusunuz. Çok beğeniyorum sizi. Sevgiler
Sen de Zeynep Kankonde için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 35
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Zeynep Kankonde ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuZeynep Kankonde : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1980-03-03)