D Productions.

Genellikle komedi dizileri`nin yapımcılığını üstlenen D Yapım üstlendiği kalabalık oyuncu dizi kadrosu ile büyük başarılar sağlamaktadır.

  D Productions 1992 yılın`da ANS İnternational adıyla kurulmuş olan D Yapım 1998 yılında Doğan Holding bünyesine katılarak 2005 yılın`da D Yapım Reklamcılık ve Dağıtım AŞ olarak adını değiştirmiştir.Doğan Tv bünyesine girdikten sonra başarıdan başarıya imza atmaya başlamıştır.Ruhsar ,Evdeki Yabancı ,Geniş Aile,Genco ,Yalan Dünya gibi birçok dizinin altında imzası olan D Productions bir çok sinema filminde`de büyük başarılar yakalamıştır.Grup içinde ve dışında TV kanallarına Film satışı yapmaktadır.D Productions dünyanın her yerinde Production yapmaktadır.Dizi ve sinema filmleri haricinde bir çok reklam filmlerinde`de başarı göstererk Uluslar Arası Ödüllere Aday gösterilmiştir.

   D PRODUCTİONS

Adres:Doğan TV Center 34204 Bağcılar-İstanbul

Telefon:0212 413 59 59

 

web Sitesi : http://www.dproductions.com.tr/
D Productions firma bilgileri genel amaçlı verilmiştir. Dizilerde rol almak veya oyuncu cast seçmelerine katılmak için cast ajanslarına başvurabilir veya yapım firmalarının ilgili sayfasına başvuru yapabilirsiniz. Eğer D Productions şirketindeki bir yetkili iseniz , info@dizioyunculari.net adresine mesaj atarak bu sayfadaki bilgilerde olabilecek değişiklik için başvuru yapabilirsiniz. Diğer cast ajansları ve yapımcı listesini görmek için ana sayfaday dönebilirsiniz.