Gold Film

Gold Film Prodüksiyon A.Ş, kurucusu olan Faruk Turgut’un yönetmenlik geçmişinin yanı sıra birçok başarılı sinema filminin yapımcılığını da üstlenmiştir.

Gold Film Prodüksiyon A.Ş, kurucusu olan Faruk Turgut’un yönetmenlik geçmişinin yanı sıra birçok başarılı sinema filminin yapımcılığını da üstlenmiştir. Sektöre kalıcı projeler ile devam eden Gold Film,1994 yılından itibaren televizyon kanallarına yapmış olduğu başarılı diziler ve filmler ile adından sıkça söz ettirmiştir.

Kariyerinde önemli bir yeri olan, unutulmayacak yapımlara imza atan; Faruk Turgut; Haziran Gecesi; Berivan; Annem; Hanımın Çiftliği; İffet;  Ömre Bedel;  gibi gözde yapımlara da adını yazdırmıştır.

 

Levent Mah. Yeni Sülün Sok. No:18 Beşiktaş-İstanbul

Telefon : 0212 281 09 00

Fax : 0212 281 01 99

Email : info@goldfilm.com.tr

web Sitesi : http://www.goldfilm.com.tr
Gold Film firma bilgileri genel amaçlı verilmiştir. Dizilerde rol almak veya oyuncu cast seçmelerine katılmak için cast ajanslarına başvurabilir veya yapım firmalarının ilgili sayfasına başvuru yapabilirsiniz. Eğer Gold Film şirketindeki bir yetkili iseniz , info@dizioyunculari.net adresine mesaj atarak bu sayfadaki bilgilerde olabilecek değişiklik için başvuru yapabilirsiniz. Diğer cast ajansları ve yapımcı listesini görmek için ana sayfaday dönebilirsiniz.

Kadın Oyuncular

Eylül Tumbar Eylül Tumbar "Bambi" Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizi izle
 Aylin Akpınar Aylin Akpınar "Emel Eren" Kardeşlerim Dizisi
Pınar Çağlar Gençtürk Pınar Çağlar Gençtürk "Aylin Erguvan Yılmaz" Yargı Dizisi
Ece Yüksel Ece Yüksel "İnci Erguvan" Yargı Dizisi
Pınar Deniz Pınar Deniz "Ceylin Erguvan (Avukat)" Yargı Dizisi
Güzide Arslan Güzide Arslan "Şelale" Lise Devriyesi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/ajanslar/gold-film.htm