Marcom İletişim.

Marcom İletişim sinema ve televizyon sektörüne yeni yetenekler kazandırmayı hedefleyen ve bünyesindeki oyunculara danışmanlık yapan bir iletişim ajansıdır.

Marcas Entertainment çatısı altında kurulan Marcom İletişim sinema ve televizyon sektörüne yeni yetenekler kazandırmayı hedefleyen ve bünyesinde beraber yol aldığı oyunculara kariyerleri konusunda danışmanlık yapan aynı zamanda basın ilişkilerini yürüten bir iletişim ajansıdır.

Marcom iletişim`in ortaklarından Derya Butur oyunculara kariyer yönetimi konusunda  danışmanlık yaparken, Dide Sipahioğlu ise PR & Dijital medya departmanını  yönetmektedir.


Adres: Aytar Cad. Fecri Ebcioğlu Sok. Selçuk Apt. No:5 D:1
          1. Levent / İSTANBUL

email: marcom@marcomiletisim.com

Tel: +90 212 278 15 25

web Sitesi : http://www.marcomiletisim.com/
Marcom İletişim firma bilgileri genel amaçlı verilmiştir. Dizilerde rol almak veya oyuncu cast seçmelerine katılmak için cast ajanslarına başvurabilir veya yapım firmalarının ilgili sayfasına başvuru yapabilirsiniz. Eğer Marcom İletişim şirketindeki bir yetkili iseniz , info@dizioyunculari.net adresine mesaj atarak bu sayfadaki bilgilerde olabilecek değişiklik için başvuru yapabilirsiniz. Diğer cast ajansları ve yapımcı listesini görmek için ana sayfaday dönebilirsiniz.