Mavrik Ajans & Menajerlik.

Mavrik Ajans & Menajerlik Yurtiçinde ve Yurtdışında bir çok Klip, Reklam Filmi ,Dizi Film ve Sinema Filmi gibi sayısız projeye imza atmıştır.

Mavrik Ajans & Menajerlik ; Canan Kılıç Uzun önderliğinde, yıllardır reklam,dizi ve sinema sektörüne hizmet vererek birçok projenin cast oluşum sürecini tamamlamıştır. Dizi, sinema ve reklam sektörüne birçok tanınmış oyuncu, model yetiştirmiştir. Maverik ajans 2013 yılında hizmet vermeye başlamış olup,Oyuncuların kendilerini tanımaları, yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin artması, yeteneklerini geliştirmelerini sağlıyorlar. Kamera önü ve arkasında ihtiyaç duyacakları her şeyi öğretmektedir

Mavrik  Ajans  ,Televizyonlarda ve Filmlerde izlediğiniz  küçük sevimli çocuklardan , seksen yaşın üzerindeki sevimli insanlara kadar erkek ve bayan birçok dizi film ve reklam oyuncusunu bünyesinde barındırmaktadır. Mavrik Ajans kadrosunu oluştururken tüm Türkiye`den gelen binlerce başvuruyu titiz bir şekilde inceleyerek; iş disiplini yüksek, profesyonel olmak  ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen kişileri ayrıştırmakta,  kendi kadrosunun kalitesini artırmaktadır.

Mavrik Ajans & Menajerlik  Adres : Eski Osmanlı Sok. Arıkan İşmerk. No.30 Kat 4 Daire 13 Mecidiyeköy-İstanbul

Telefon :0212 217 0017

E-Posta :info@mavrikajans.com

web Sitesi : www.mavrikajans.com

web Sitesi : http://www.mavrikajans.com/
Mavrik Ajans & Menajerlik firma bilgileri genel amaçlı verilmiştir. Dizilerde rol almak veya oyuncu cast seçmelerine katılmak için cast ajanslarına başvurabilir veya yapım firmalarının ilgili sayfasına başvuru yapabilirsiniz. Eğer Mavrik Ajans & Menajerlik şirketindeki bir yetkili iseniz , info@dizioyunculari.net adresine mesaj atarak bu sayfadaki bilgilerde olabilecek değişiklik için başvuru yapabilirsiniz. Diğer cast ajansları ve yapımcı listesini görmek için ana sayfaday dönebilirsiniz.