Süreç Film.

2001 yılın`dan bu zamana kadar bir çok diziye imza atan süreç film kaliteli ve tecrübeli oyuncu kadrosu seçiminde yanılmadığını en son dizisi Kaçak`ta bir kez daha göstermiştir.

Kurulduğu tarihten itibaren kısa bir sürede basamakları hızla tırmanarak adından sıkça söz ettiren yapım firmaları arasında yer alan süreç film Türkiye`nin adından çok söz ettiren yönetmenleri ve senaristleri ile çalışmaktadırlar.Oktay Kaynarca ,Tamer Karadağlı,Tardu Flordu ve Pınar Altuğ  ile başarılı bir çok çalışmanın altına imzasını atmıştır.İnadına Yaşamak,Salih Kuşu,Hayatımın Rolü,Sihirli Annem,Kalbim Seni Seçti,Adanalı gibi bir çok dizinin yapımcılığını üstlenmiştir.

Süreç Film Adresi

Süreç Filmcilik San.Tic.Ltd.Şti

Ayazağa İş merkezi kat 4 Maslak

İstanbul/Turkey

Telefon

0212 286 26 64 

web Sitesi : http://www.surecfilm.com.tr/
Süreç Film firma bilgileri genel amaçlı verilmiştir. Dizilerde rol almak veya oyuncu cast seçmelerine katılmak için cast ajanslarına başvurabilir veya yapım firmalarının ilgili sayfasına başvuru yapabilirsiniz. Eğer Süreç Film şirketindeki bir yetkili iseniz , info@dizioyunculari.net adresine mesaj atarak bu sayfadaki bilgilerde olabilecek değişiklik için başvuru yapabilirsiniz. Diğer cast ajansları ve yapımcı listesini görmek için ana sayfaday dönebilirsiniz.