Doğum Tarihi :4 Ocak 1980Yaşı :37Doğum Yeri :İzmirBurcu : OğlakBoyu :185 cm

Dizi Oyuncusu Öner Erkan Hayatı

15 yaşından beri oyunculuk eğitimi alan Öner erkan 16 yaşında ilk tiyatro deneyimini yaşadı. 2002 yılında Dokuz eylük Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesinde yüksek lisans yaptıktan sonra TRT televizyonunda öncelikle çocuk programlarında görev aldı. 2002-2004 yılları arasında İstanbul şehir Tiyatrosunda dansçı olarak rol aldı ve 2004 yılında Oyun atölyesi ekibine katıldı.  Bornova Bornova isimli filmde aldığı rol sayesinde En iyi Erkek oyuncu ödülü kazandı. Toplumda tanındığı rol ile Yalan dünya isimli dizideki Bora karakteri ile oldu.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Mutlu Ol Yeter dizisi Güneş karakteri

Öner Erkan için Mesajlar

avatar 40Gizemuzun süredir sosyal ağlarda üyeliğini aradığım insan ile Metrobüste karşılaşıp yol boyunca baktıktan sonra aynı durakta inip farklı yerlere yolculuk etmek kendime öfkem dinmeyecek sanırım, Bir çok ünlünün uğrak mekanında çalışıp gupse özay ile anışma fırsatı bulmuşken seninle konuşmamış olduğum ana inanmak istemiyorum karşılaşma imkanımız olsa keşke...
Sen de Öner Erkan için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 5
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Öner Erkan ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuÖner Erkan : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1980-01-04)