Doğum Tarihi :27 Ağustos 1980 Yaşı :44 Doğum Yeri :İzmir Burcu : Başak Boyu :178 cm

Dizi Oyuncusu Begüm Kütük Hayatı

  Begüm Kütük 27 Ağustos 1980 yılı İzmir doğumludur.Üniversite eğitmini yurt dışın`da Medya ve İletişim Bölümün`den mezun olarak tamamlamıştır.2005-2007 yılları arasında Sinesshow isimli sinema programını hazırlayıp sunmuştur.Bir çok dizi filmin`de rol alan başarılı oyuncu aynı zamanda bir çok sinema filmin`de de rol almıştır.Başarılı oyunculuğu sayesinde büyük başarıların altına imza atmıştır.   2002 Melek,2003 yılı A.G.A,204-2005 Kurtlar Vadisi Pusu ,2008 Hayat Güzeldir,2009 Romantik Komedi,2009 Canım Ailem,2009 Uygun Adım Aşk,2009 Gecenin Kanatları,2010 yılı Gönülçelen ,Peşpeşe ,Mar ,2012 yılı Yalan Dünya ,2013 yılı Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalıkuşu adlı dizi`de Neriman karakterini canlandırmıştır.2014 yılın`da yeni sezonda Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizi`de Defne karakterine hayat vermektedir.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Kaderim Yazıldığı Gün dizisi Defne Yörükhan karakteri

Begüm Kütük için Mesajlar

avatar 15 seyhune Salam necesiniz?sizi cox xoslayiram.hemise gozel qalin.yaxsi rol aparirsiniz.super.opurem sizi.
avatar 20 Hasan Faruk Çakarel iyi günler BEGÜM iyi ve mutlu olduğunu duyuyor çok mutlu oluyorum.Senin cep telefonuna ihtiyacım var bir konuda senin fikrlerin ve yardımın gerekiyor.Bana e mail yolu ile ulaşabilir yada wahtsApp yolu ile mesaj atabilirsin.Gülgün umarım çok iyidir onuda merak ediyorum selamlarımı ilet.
Begüm Kütük için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 27
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Begüm Kütük ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi, Boyu Begüm Kütük : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1980-08-27)

Kadın Oyuncular

Eylül Tumbar Eylül Tumbar "Bambi" Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizi izle
 Aylin Akpınar Aylin Akpınar "Emel Eren" Kardeşlerim Dizisi
Pınar Çağlar Gençtürk Pınar Çağlar Gençtürk "Aylin Erguvan Yılmaz" Yargı Dizisi
Ece Yüksel Ece Yüksel "İnci Erguvan" Yargı Dizisi
Pınar Deniz Pınar Deniz "Ceylin Erguvan (Avukat)" Yargı Dizisi
Güzide Arslan Güzide Arslan "Şelale" Lise Devriyesi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/oyuncu/begum-kutuk.htm