Doğum Tarihi :20 Ağustos 1970Yaşı :48Doğum Yeri :İzmirBurcu : AslanBoyu :175 cm

Dizi Oyuncusu Berna Laçin Hayatı

   Berna Laçin 20 Ağustos 1970 İzmir doğumlu`dur.İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümün`de eğitimini tamamlamıştır.Sevdiğim Adam ,Yarına Gülümsemek,Sahte Dünyalar,İlk Aşk,Gökkuşağı ,Ateş Dansı,Böylemi Olacaktı,Belalı Baldız,Evdeki Yabancı ,Seni Yaşatacağım,Bir Dilim Aşk,Yıldızlar Savaşı gibi bir çok dizi filmde Koltuk Belası,Kızılırmak Karakoyun,Bir Kadının Anatomisi gibi sinema filmlerin`de rol almıştır.Ayrıca bir çok tiyatro oyununda`da rol alan yetenekli oyuncu 1996 yılında Tolga Eşiz ile dünya evine girmiştir.Mutlu bir evliliği  ve bu evlilikten bir kızı olan Berna Laçin evliliği konusunda hayatında aldığı en doğru kararlar arasında olduğunu söylemektedir.   Berna Laçin canlandırdığı karakterlerle  kişiliği`nin çok farklı bir yapıya sahip olduğunu hatta Show Tv`de devam eden Aşk Ekmek ve Hayaller dizisin`de Leyla rolü ile izleyicileri`nin karşısına bambaşka bir karakterle çıkan Berna Laçin yeni dizisin`de eşini aldatan ve bu aldatmadan olan oğlunun kocası`nın şirketi`nin başına geçirebilmek için kayınvalidesi`nin ölümüne sebep olarak yürüten Leyla karakterini canlandırmaktadır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Aşk Ekmek ve Hayaller dizisi Leyla karakteri

Berna Laçin için Mesajlar

avatar 2Hakan PehlivanoğluSevgili Berna Laçin sizin derin bir hayranınızım Ömür boyu saklıyacağım bir fotoğrafınızı rica etmek isterim eğer lütfederseniz bu mail adresime ok diye yazın size adresimi göndereyim Sevgiler
Sen de Berna Laçin için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 7
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Berna Laçin ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuBerna Laçin : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1970-08-20)