Doğum Tarihi :26 Ocak 1988 Yaşı :36 Doğum Yeri :Almanya Burcu : Kova Boyu :164 cm

Dizi Oyuncusu Cansu Tosun Hayatı

 Cansu Tosun 26 Ocak 1988 yılı Almanya doğumlu oyuncularımızdan`dır.Profesyonel fotomodellik  yapan Cansu Tosun Türkiye`de ilk oyunculuk deneyimini Küçük Hanımefendi dizisi Neriman karakteri ile yaşamıştır.İzleyiciler tarafından büyük bir ilgi gören genç oyuncu Kanal D`nin severek izlenen dizisi Kayıp Şehir dizisinde ki Zehra karakteri sırasında oyunculuk kariyerindeki en büyük çıkışı yaşamıştır.Ekranların güler yüzlü esmer güzeli olarak tanınan güzel oyuncu Almanya`da 4 yaşından itibaren fotomodellik yaptığı için ekranlara alışık bir oyuncumuzdur.2013 yılın`da Bugünün Saraylısı dizisi ile sevenlerinin karşısına bir kez daha geçen genç oyuncu canlandırdığı Ayşen rolü ile izleyenleri kendisine bir kere daha hayran bırakmıştır.   Türkiyeye geldikten sonra bir süre oyunculuk için özel ders alan güzel oyucu ders aldığı sıralarda bir kaç reklam filmin`de de oynamıştır.İngilizce ve Almanca bilen genç oyuncu dans ve müziktende oldukça keyif almaktadır.Cansu Tosun 2013 yılında sinemalarda gösterime giren İksir Filminin`de Başrol oyuncusudur.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Göç Zamanı dizisi Zümrüt karakteri

Cansu Tosun için Mesajlar

avatar 16 aynura gerçekten çok güzelsin cansu
avatar 39 Bilinmeyen Son zamanlar sizi hiç dizilerde göremiyorum.. adlı nda ben sizi tanıyıram, siz de beni tanıyorsunuz
avatar 1 Su Akinç Filimde çok güzelsin . Umarim hayatada çok güzelsin
Cansu Tosun için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 11
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Cansu Tosun ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi, Boyu Cansu Tosun : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1988-01-26)

Kadın Oyuncular

Eylül Tumbar Eylül Tumbar "Bambi" Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizi izle
 Aylin Akpınar Aylin Akpınar "Emel Eren" Kardeşlerim Dizisi
Pınar Çağlar Gençtürk Pınar Çağlar Gençtürk "Aylin Erguvan Yılmaz" Yargı Dizisi
Ece Yüksel Ece Yüksel "İnci Erguvan" Yargı Dizisi
Pınar Deniz Pınar Deniz "Ceylin Erguvan (Avukat)" Yargı Dizisi
Güzide Arslan Güzide Arslan "Şelale" Lise Devriyesi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/oyuncu/cansu-tosun.htm