Doğum Tarihi :13 Eylül 1988 Yaşı :36 Doğum Yeri :İstanbul Burcu : Başak Boyu :162 cm

Dizi Oyuncusu Dila Danışman Hayatı

 Dila Danışman 13 Eylül 1988 İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını tamamladıktan sonra özel oyunculuk derslari almıştır.Ayrıca güzel oyuncu bir Flamenco dansçısı`dır.Küçüklük yaşların`dan itibaren dansa olan tutkusu ile iyi bir dansçı olmayı başarmakla kalmayıp dans hocalığı`da yapmaktadır.Dila Danışman ilk oyunculuk deneyimi`ni Muhteşem Yüzyıl dizisin`de cariye rolü`dür.Canlandırdığı rolde ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen hiçbir sıkıntı ve yabancılık yaşamayan genç oyuncu bu sayede yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.   2013 yılı Sana Bir Sır Verevceğim dizisin`de Çağla karakterini canlandırmıştır.Dizinin konusu farklı güçlere sahip olan bir grup çocuğun korunma amaçlı bir evde toplanmaları`dır.Toplandıkları bu evin yan komşularının kızı olan asi ,şımarık polis bir baba ile meraklı bir kadının kızıdır.Dila Danışman Çağla karakteri ile çok sayıda insanı kendine hayran bırakmıştır.Oyunculuktaki başarısı ile güzelliği yanyana gelince büyük bir hayran kitlesine sahip olmasına neden olmuştur.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Sana Bir Sır Vereceğim dizisi Çağla karakteri

Dila Danışman için Mesajlar

avatar 26 Maya Dila abla sen sizin hayranınızım
avatar 9 dila Burclarimiz ayni benim bi arkadasim var adi leyla biz hep sana bir sir verecegimi oynariz arkadasim seni okadar seviyorki hep sn oluyor
Dila Danışman için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 38
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Dila Danışman ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi, Boyu Dila Danışman : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1988-09-13)

Kadın Oyuncular

Eylül Tumbar Eylül Tumbar "Bambi" Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizi izle
 Aylin Akpınar Aylin Akpınar "Emel Eren" Kardeşlerim Dizisi
Pınar Çağlar Gençtürk Pınar Çağlar Gençtürk "Aylin Erguvan Yılmaz" Yargı Dizisi
Ece Yüksel Ece Yüksel "İnci Erguvan" Yargı Dizisi
Pınar Deniz Pınar Deniz "Ceylin Erguvan (Avukat)" Yargı Dizisi
Güzide Arslan Güzide Arslan "Şelale" Lise Devriyesi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/oyuncu/dila-danisman.htm