Doğum Tarihi :13 Eylül 1988Yaşı :35Doğum Yeri :İstanbulBurcu : BaşakBoyu :162 cm

Dizi Oyuncusu Dila Danışman Hayatı

 Dila Danışman 13 Eylül 1988 İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını tamamladıktan sonra özel oyunculuk derslari almıştır.Ayrıca güzel oyuncu bir Flamenco dansçısı`dır.Küçüklük yaşların`dan itibaren dansa olan tutkusu ile iyi bir dansçı olmayı başarmakla kalmayıp dans hocalığı`da yapmaktadır.Dila Danışman ilk oyunculuk deneyimi`ni Muhteşem Yüzyıl dizisin`de cariye rolü`dür.Canlandırdığı rolde ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen hiçbir sıkıntı ve yabancılık yaşamayan genç oyuncu bu sayede yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.   2013 yılı Sana Bir Sır Verevceğim dizisin`de Çağla karakterini canlandırmıştır.Dizinin konusu farklı güçlere sahip olan bir grup çocuğun korunma amaçlı bir evde toplanmaları`dır.Toplandıkları bu evin yan komşularının kızı olan asi ,şımarık polis bir baba ile meraklı bir kadının kızıdır.Dila Danışman Çağla karakteri ile çok sayıda insanı kendine hayran bırakmıştır.Oyunculuktaki başarısı ile güzelliği yanyana gelince büyük bir hayran kitlesine sahip olmasına neden olmuştur.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Sana Bir Sır Vereceğim dizisi Çağla karakteri

Dila Danışman için Mesajlar

avatar 26MayaDila abla sen sizin hayranınızım
avatar 9dilaBurclarimiz ayni benim bi arkadasim var adi leyla biz hep sana bir sir verecegimi oynariz arkadasim seni okadar seviyorki hep sn oluyor
Dila Danışman için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 4
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Dila Danışman ; Yaşı,Doğum Yeri,Burcu,Doğum Tarihi,BoyuDila Danışman : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1988-09-13)

Kadın Oyuncular

 Aylin Akpınar Aylin Akpınar"Emel Eren"Kardeşlerim Dizisi
Pınar Çağlar GençtürkPınar Çağlar Gençtürk"Aylin Erguvan Yılmaz"Yargı Dizisi
Ece YükselEce Yüksel"İnci Erguvan"Yargı Dizisi
Pınar DenizPınar Deniz"Ceylin Erguvan (Avukat)"Yargı Dizisi
Güzide ArslanGüzide Arslan"Şelale"Lise Devriyesi
Asena TuğalAsena Tuğal"Seda Sancak"Lise Devriyesi