Doğum Tarihi :1 Ocak 1980Yaşı :38Doğum Yeri :NorveçBurcu : OğlakBoyu :170 cm

Dizi Oyuncusu Dilşad Şimşek Hayatı

  Dilşad Şimşek London School of Public Relations mezunudur.Norveç`te Halkla ilişkiler mesleğini yapmış olan güzel oyuncu Türkiye`ye geldikten sonra bir müddet McCann Erickson`da görev yapmıştır.İlk Oyunculuk Deneyimi`ni Çok Güzel Hareketler Bunlar ile yaşayan genç oyuncu ,daha sonra başrolleri`ni Filiz Akın ve Halil Ergün`ün paylaştığı Gün Akşam Oldu dizi filmin`de Türkan karakteri ile iyi bir çıkış yaşamıştır.Esir Şehrin Gözyaşları dizisinde Komiser Elif olarak sevenleri`nin karşısına çıkan genç oyuncu,2013 yılı Sana Bir Sır Vereceğim dizisi Esra karakteri ile izleyenleri ile buluşmuştur.   Dilşad Şimşek Norveçte doğmuştur.13 Yaşına kadar Norveçte kalmış ve daha sonra İzmire yerleşmiştir .Eğitim hayatının bir kısmını İzmirde tamamlamıştır.2014 yılında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kertenkele adlı dizi`de Melis karakterini canlandırmaktadır.   

Oynadığı Son Dizi Rolü: Kertenkele dizisi Melis karakteri

Dilşad Şimşek için Mesajlar

avatar 11elifesra abla ben siziçok seviyorum . siz dizide sanki 21 yaşında gibi duruyorsunuz.
avatar 40esrasizi o kadar seviyorum ki SEVGİMİ ANLATAMAM^_^
avatar 32sıtkıMerhaba çok güzelsin sana aşık olabilirmiyim
avatar 10elifve dilaşadseni çok seviyorum dilaşad abla...
avatar 2Musa AKAYMrb Dilan Hanım dizininde oyunculuğu çok güzel. Yanlış anlamayın ama ben sizi ilk görünce 23-24 yaşında diye tahmin ettim hayatımda gördüğüm çok net başka bir güzelliği olan ve müthiş genç gösteren bir bayanın hayatınızda ki başarıların devamını dilerim.
avatar 1NicatSizi cox sevirem
avatar 33uğur burak Merhaba Dilşad senin kertenkele dizisindeki rolün ve performansını beğendiyimi söylemem lazım kib. Basarılar
Sen de Dilşad Şimşek için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 5
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Dilşad Şimşek ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuDilşad Şimşek : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1980-01-01)