Doğum Tarihi :4 Ekim 2005Yaşı :16Doğum Yeri :Burcu : TeraziBoyu :130 cm

Dizi Oyuncusu Emir Berke Zindici Hayatı

   Emir Berke Zincidi 04 Ekim 2005 Ankara doğumlu olan çocuk oyuncularımızdan`dır.Ailesi`nin isteği ile ajansa kayıt yaptırılan Emir Berke Zincidi 2 yaşından itibaren reklam filmlerin`de oynamaya başlamıştır.2010-2012 yılları`nın kolay kolay hafızalar`dan silinmeyecek dizilerin`den olan Öyle Bir Geçer Zaman ki ile çok başarılı bir çıkış yaparak bir çok hayrana sahip olmuştur.Küçük ,sevimli ,düşünceli ama bilmiş bir karaktere sahip olan Osman karakterini herkes ona çok yakıştırmıştır.2014 yılın`da yeniden Küçük Ağa dizisi ile izleyenlerin karşısına bu kez Mehmetcan olarak geçen Emir Berke Zincidi oyunculuğu çok sevdiğini işini yaparken çok mutlu olduğunu ve sette herkesin kendisinle ilgilenmesinden keyif aldığını söylemektedir.   Mutlu bir çocuk olan Emir Berke Zincidi 2009 Bu Kalp Seni Unutur mu?,2010-2012 Öyle Bir Geçer zaman ki ,2013  Hititya;Madalyo`nun Sırrı adlı dizi ve sinema filmlerinde ve bir çok reklam filminde oynamıştır.Diziler`de iki oyuncu koçu ve Pedegog eşliğinde rolü`ne hazırlanmıştır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Küçük Ağa dizisi Mehmetcan karakteri

Emir Berke Zindici için Mesajlar

avatar 28Nidamerhaba bende 9 yaşındayım Küçük Ağa dizisini çok seviyorum
avatar 35nurullahBak emir berke ben11 yasindayim seni cok seviyorum ben simdi senin en buyuk hayraninim desem yalan olur cunku herkes oyle der ben sadece diyorum seni cok seviyorum seni buyuk bir hayraninim
avatar 30ayşeSeni çok seviyorum çok tatlısın canım benim
avatar 40laleseni lale bacin o yanaqlarindan opur ve ugurlar arzu edir
avatar 15ipekbn ipek 11 yasındayım seni gerçek hayatta hiç görmedim ama görmek çok isterim bn senin en büyük hayranınım seni çookkk seviyorum umarım seninle karşılaşırım ve tanışırım sevgilerimle ipek..
avatar 11mahinur Çoook tatlısın ve başarılısın SENİ ÇOK SEVİYORUZ
avatar 22sudemgüzel oynuyorsun bayıldım sana
Sen de Emir Berke Zindici için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 38
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Emir Berke Zindici ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuEmir Berke Zindici : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (2005-10-04)

Türk Erkek Oyuncular

Erkek Oyuncular

Mehmet Yılmaz AkMehmet Yılmaz Ak"Savcı Pars Seçkin"Yargı Dizisi
Uğur AslanUğur Aslan"Eren Duman"Yargı Dizisi
Hüseyin Avni DanyalHüseyin Avni Danyal"Metin Kaya"Yargı Dizisi
Birand TuncaBirand Tunca"Emre Divit"Erkenci Kuş izle
Mehmet Ozan DolunayMehmet Ozan Dolunay"Yiğit Doğrusöz"Lise Devriyesi
Can YamanCan Yaman"Can Divit"Erkenci Kuş izle