Doğum Tarihi :4 Ekim 2005 Yaşı :19 Doğum Yeri : Burcu : Terazi Boyu :130 cm

Dizi Oyuncusu Emir Berke Zindici Hayatı

   Emir Berke Zincidi 04 Ekim 2005 Ankara doğumlu olan çocuk oyuncularımızdan`dır.Ailesi`nin isteği ile ajansa kayıt yaptırılan Emir Berke Zincidi 2 yaşından itibaren reklam filmlerin`de oynamaya başlamıştır.2010-2012 yılları`nın kolay kolay hafızalar`dan silinmeyecek dizilerin`den olan Öyle Bir Geçer Zaman ki ile çok başarılı bir çıkış yaparak bir çok hayrana sahip olmuştur.Küçük ,sevimli ,düşünceli ama bilmiş bir karaktere sahip olan Osman karakterini herkes ona çok yakıştırmıştır.2014 yılın`da yeniden Küçük Ağa dizisi ile izleyenlerin karşısına bu kez Mehmetcan olarak geçen Emir Berke Zincidi oyunculuğu çok sevdiğini işini yaparken çok mutlu olduğunu ve sette herkesin kendisinle ilgilenmesinden keyif aldığını söylemektedir.   Mutlu bir çocuk olan Emir Berke Zincidi 2009 Bu Kalp Seni Unutur mu?,2010-2012 Öyle Bir Geçer zaman ki ,2013  Hititya;Madalyo`nun Sırrı adlı dizi ve sinema filmlerinde ve bir çok reklam filminde oynamıştır.Diziler`de iki oyuncu koçu ve Pedegog eşliğinde rolü`ne hazırlanmıştır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Küçük Ağa dizisi Mehmetcan karakteri

Emir Berke Zindici için Mesajlar

avatar 28 Nida merhaba bende 9 yaşındayım Küçük Ağa dizisini çok seviyorum
avatar 35 nurullah Bak emir berke ben11 yasindayim seni cok seviyorum ben simdi senin en buyuk hayraninim desem yalan olur cunku herkes oyle der ben sadece diyorum seni cok seviyorum seni buyuk bir hayraninim
avatar 30 ayşe Seni çok seviyorum çok tatlısın canım benim
avatar 40 lale seni lale bacin o yanaqlarindan opur ve ugurlar arzu edir
avatar 15 ipek bn ipek 11 yasındayım seni gerçek hayatta hiç görmedim ama görmek çok isterim bn senin en büyük hayranınım seni çookkk seviyorum umarım seninle karşılaşırım ve tanışırım sevgilerimle ipek..
avatar 11 mahinur Çoook tatlısın ve başarılısın SENİ ÇOK SEVİYORUZ
avatar 22 sudem güzel oynuyorsun bayıldım sana
Emir Berke Zindici için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 17
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Emir Berke Zindici ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi, Boyu Emir Berke Zindici : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (2005-10-04)

Erkek Oyuncular

Feyyaz Şerifoğlu Feyyaz Şerifoğlu "Sedat Koroğlu" Camdaki Kız
Bilal Yiğit Koçak Bilal Yiğit Koçak "Ömer Eren" Kardeşlerim Dizisi
Halit Özgür Sarı Halit Özgür Sarı "Kadir Eren" Kardeşlerim Dizisi
Mehmet Yılmaz Ak Mehmet Yılmaz Ak "Savcı Pars Seçkin" Yargı Dizisi
Uğur Aslan Uğur Aslan "Eren Duman" Yargı Dizisi
Hüseyin Avni Danyal Hüseyin Avni Danyal "Metin Kaya" Yargı Dizisi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/oyuncu/emir-berke-zindici.htm