Doğum Tarihi :13 Şubat 1988 Yaşı :36 Doğum Yeri :İstanbul Burcu : Kova Boyu :185 cm

Dizi Oyuncusu Gürbey İleri Hayatı

 Gürbey İleri 13 Şubat 1988 yılı İstanbul doğumludur.Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.Arka Sıradakiler dizisi Kerem karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan genç oyuncu başarısını ve kabiliyetini daha ilk deneyiminde göstermiştir.Ayakta Kal ,Kalbim Seni Seçti ve Muhteşem Yüzyıl gibi bir çok yapımda rol almıştır.Ayrıca bazı firmalar`da fotomodellikte yapmıştır.Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisi Şehzade Mehmet karakteri ile sevenleriyle buluşmuştur.Genç oyuncu düzgün fiziği ve başarılı oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.   Başarılı oyuncu sempatik tavırları ve gizemli bakışları ile izleyenleri büyüleyen bir oyunculuğa sahiptir.Gürbey İleri şu sıralar ATV`nin yeni dizisi Yasak ile tekrar izleyicilerin karşısına çıkmak için hazırlanmaktadır.Yasak dizi henüz yayınlanmadan bölüm tanıtım fragmanları izlenme rekorları kırmaktadır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Kaderim Yazıldığı Gün dizisi Kerem Serter karakteri

Gürbey İleri için Mesajlar

avatar 15 aysun Merhaba gurbey bey ben Makedonya'dan yaziyorum size.size cok seviyorum.kaderimin yazildigi gün'dizisinde cok guzel oynuyorsunuz rolunuzu.burdan size selamlarimi gonderiyorum.
Gürbey İleri için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 22
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Gürbey İleri ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi, Boyu Gürbey İleri : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1988-02-13)

Erkek Oyuncular

Feyyaz Şerifoğlu Feyyaz Şerifoğlu "Sedat Koroğlu" Camdaki Kız
Bilal Yiğit Koçak Bilal Yiğit Koçak "Ömer Eren" Kardeşlerim Dizisi
Halit Özgür Sarı Halit Özgür Sarı "Kadir Eren" Kardeşlerim Dizisi
Mehmet Yılmaz Ak Mehmet Yılmaz Ak "Savcı Pars Seçkin" Yargı Dizisi
Uğur Aslan Uğur Aslan "Eren Duman" Yargı Dizisi
Hüseyin Avni Danyal Hüseyin Avni Danyal "Metin Kaya" Yargı Dizisi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/oyuncu/gurbey-ileri.htm