Doğum Tarihi :1 Ocak 1985Yaşı :33Doğum Yeri :Burcu : OğlakBoyu :166 cm

Dizi Oyuncusu İpek Bağrıaçık Hayatı

  İpek Bağrıaçık 01 Ocak 1985 Antalya doğumludur.Güzel oyuncu  küçüklük yaşların`dan itibaren tiyatroya olan merakı ile büyümüştür.Devlet Tiyatroların`da çocuk oyunlarında amatör olarak rdol alan güzel oyuncu lise eğitimini tamamladıktan sonra Profesyonel olarak özel oyunculuk dersleri almıştır.İlk oyunculuk deneyimini Hatasız Kul Olmaz adlı dizi ile yaşayan genç oyuncu,ikinci oyunculuk deneyimini 2013 yılın`da Sana Bir Sır Vereceğim dizi`si Meltem karakteri ile yaşamıştır.   Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizi`de Meltem karakterini canlandıran İpek Bağrıaçık ışık hızıyla koşma gücüne sahiptir.Dizi`de Tilki`nin kardeşi Savaşa çok aşık olan ve onun her istediğini yapan Meltem aşkı için ölümü bile göze almaktadır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Sana Bir Sır Vereceğim dizisi Meltem karakteri

İpek Bağrıaçık için Mesajlar

avatar 34Ayben ErbastıBaştan aşağı yanlış bilgiyle doludur bu cümleler. Gerekli düzenlemelerin yapılmasını rica ediyorum.
avatar 40TürkanAh canim guzelim sana 1tane mesaj geldi az ya her jesde cok ya Cevabla simdi bekliyorum mesaj at bekliyoum adim turkan lutfen cevabla canim
Sen de İpek Bağrıaçık için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 21
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

İpek Bağrıaçık ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,Boyuİpek Bağrıaçık : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1985-01-01)