Doğum Tarihi :1 Mart 1994Yaşı :27Doğum Yeri :İstanbulBurcu : BalıkBoyu :165 cm

Dizi Oyuncusu Merve Hazer Hayatı

  Merve Hazer 1 Mart 1994 İstanbul doğumludur.Güzel oyuncu Tuzla Lisesin`den mezun olduktan sonra ünlü oyunculardan özel oyunculuk dersleri almıştır.İlk oyunculuk hayatına Türkcell ve Pepsi reklamların`da oynalarak adım atmıştır.2009-2010 Ezel,2011-2012 Elde Var Hayat,2012 Zil Çalınca ,2012-2013 Kayıp Şehir adlı dizilerde rol almıştır.2013 yılın`dan bu yana Güneşi Beklerken dizisin`de Yağmur karakterini canlandırmaktadır.   Güneşi Beklerken dizi`si Yağmur karakteri babası olmayan ,annesi kızı`nı bakıp ,okutabilmek için kendi çabaları ile Sayer kolejinde hademelik yaparak kızına bakmaktadır.Annesin`den utanan Yağmur arkadaşları arasında kendisini zengin bir aile`nin kızı olarak tanıtmıştır.Sürekli yalan söylemek zorunda kalan Yağmur okul arkadayı Can`a aşık olur.Canla olan aşkı Yağmura hayatın gerçeklerini yaşaması gerektiğini öğretecektir.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Güneşi Beklerken dizisi Yağmur karakteri

Merve Hazer için Mesajlar

avatar 36esmamerve sen dizide utangac bi karaktersin ama biz seni bu halinle daha cok seviyoruz.haystta basarilar ama keske dizi final olmadaydi biz simdi pazar gunleti boslukta olycaz biz hangi gunleri iple cekicez??
Sen de Merve Hazer için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 39
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Merve Hazer ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuMerve Hazer : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1994-03-01)

Türk Kadın Oyuncular

Kadın Oyuncular

Pınar Çağlar GençtürkPınar Çağlar Gençtürk"Aylin Erguvan Yılmaz"Yargı Dizisi
Ece YükselEce Yüksel"İnci Erguvan"Yargı Dizisi
Pınar DenizPınar Deniz"Ceylin Erguvan (Avukat)"Yargı Dizisi
Güzide ArslanGüzide Arslan"Şelale"Lise Devriyesi
Asena TuğalAsena Tuğal"Seda Sancak"Lise Devriyesi
Bahar ŞahinBahar Şahin"Işıl"Lise Devriyesi