Doğum Tarihi :19 Mayıs 1972 Yaşı :52 Doğum Yeri : Burcu : Boğa Boyu :180 cm

Dizi Oyuncusu Özcan Deniz Hayatı

 Özcan Deniz 19 Mayıs 1972 Ankara doğumludur.Ünlü oyuncunun asıl mesleği ses sanatçılığı olup bir çok mesleği bir arada devam ettirmektedir.Oyunculuk,yönetmenlik,ses sanatçılığı ve iyi bir bestecidir.Oyunculuk hayatındaki en büyük çıkışını 2002 yılında Nurgün Yeşilçay ile başrollerini paylaştığı  Asmalı Konak isimli dizi`de Seymen Karadağ karakteri ile yaşamıştır.  2004 yılın`da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Naz Elmas ile başrolünü paylaştığı Bir Haziran Gecesi isimli dizi`de Baran karakteri ile özellikle bayan hayran kitlesinin çoğalmasına neden olmuştur.2007 yılı Kader ,2008 Aşk Yakar ,Samanyolu isimli yapımlarda rol almıştır.Ödüllü oyuncular arasında olan yakışıklı oyuncu aynı zamanda 11 Albümün sahibidir.  2014 yılın`da Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan başrollerini Hatice Şendil ,Gürbey İleri ve Begüm Kütük ile paylaştığı Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizi`de Kahraman Yörükhan karakterine hayat vermektedir.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Kaderim Yazıldığı Gün dizisi Kahraman Yörükhan karakteri

Özcan Deniz için Mesajlar

avatar 22 Alara Beritan özel Ozcan abi sen adamın dibisin seni çok seviyorum sen bugün ayvaliga geldin arkandan ağlayarak kostüm yetisemedim lütfen bana mesaj atın bana ulasin sizin için olcem şimdi sizi seviyorum
Özcan Deniz için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 32
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Özcan Deniz ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi, Boyu Özcan Deniz : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1972-05-19)

Erkek Oyuncular

Feyyaz Şerifoğlu Feyyaz Şerifoğlu "Sedat Koroğlu" Camdaki Kız
Bilal Yiğit Koçak Bilal Yiğit Koçak "Ömer Eren" Kardeşlerim Dizisi
Halit Özgür Sarı Halit Özgür Sarı "Kadir Eren" Kardeşlerim Dizisi
Mehmet Yılmaz Ak Mehmet Yılmaz Ak "Savcı Pars Seçkin" Yargı Dizisi
Uğur Aslan Uğur Aslan "Eren Duman" Yargı Dizisi
Hüseyin Avni Danyal Hüseyin Avni Danyal "Metin Kaya" Yargı Dizisi

UN cached :

/home/gamirnrt/public_html/A_DiziOyuncular/oyuncu/ozcan-deniz.htm