Doğum Tarihi :1 Ocak 1973Yaşı :44Doğum Yeri :İstanbulBurcu : OğlakBoyu :

Dizi Oyuncusu Ayşegül Ünsal Hayatı

 Ayşegül Ünsal 1 Ocak 1973 İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümün`den mezun olarak tamamlamıştır.İlk oyunculuk deneyimini 1993 yılın`da aile ve dram tarzında bir dizi olan Süper Baba dizisin`de ki Emel karakteri ile yaşamıştır.1997 yılı Baba Evi isimli dizi`de Safiye,1998 Sibel isimli yapımda rol almıştır.  2001 -2004 yılları arasında Kuzenlerim isimli sevilen dizi`de ki Çiğdem karakteri ile oyunculuk hayatında büyük bir çıkış yaşamıştır.2003 Gelin dizisi ,2006 Ağgül isimli filmde rol almıştır.2006-2007 yılları arasında büyük bir izleyici kitlesine sahip Köprü isimli dizi`de Melek Yazıcı karakterini canlandırmıştır.2006 Sararan Sevdalar ,2006 Vali ,2010 Maskeli Balo isimli yapımlarda rol almıştır.2014 yılı yaz sezonu dizileri arasında olan Kiraz Mevsimi isimli dizi`de Meral karakterini canlandırmaktadır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Kiraz Mevsimi dizisi Meral karakteri

Ayşegül Ünsal için Mesajlar

avatar 14elifsize annelik yakışıyor çünkü çok güzel annelik yapıyorsunuz dizi de hemde çookk
avatar 36ayşe kübra atlıSizi çok seviyorum filimde çok iyisiniz umarım gerçektede öylesinizdir meral abla
avatar 21büşramerhaba ayşegül ünsal yani öykü ablanın anesi size oyun culuk yakışıyor ma öykü ablanın rüyası gerçek oldu ama köek yoktu kaza yaptılar ayaz abi yardım eddin diye bağırdı öykü abla için ama sen öykü abla yı şeyma dan uzak dur dur aşegül abla
avatar 36esrabenim annemin adıda meral hem çok iyi annelik yapıuyorsunuzzz
avatar 30şevvalçok iyi bir oyuncusunuz
avatar 2fartekiraz mevsimindeki öykünün gerçek annesimisiniz
avatar 40melisaysegul teyzecim karakter olarak esiniz bulunmazdim amma dizide kizinizi cok basi bos birakiyosunuz isil evinde kaldiginda hic arayip yavrum nerdesin diye sormadiniz.. bunlar diziyle bagli dusuncelerim gercek hayatinizi bilmiyorum insallah dizideki gibi anne degilsiniz
avatar 35NerminSize annelik daha çok yakisiyor Ayşegül teyze
avatar 36GamzeSizi seviyorum hemde cok
avatar 35aydan merhaba aysegul abla siz cok iyi bir annesiniz ben sizi kendi annem gibi goruyorum.sizi cok seviyorum.bakuden aydan bana cevap yazrsaniz cook sevinirim.
avatar 26Nestor IrizarrySen selamlar zarif bir kadın
Sen de Ayşegül Ünsal için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 27
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Ayşegül Ünsal ; Yaşı, Doğum Yeri, Burcu, Doğum Tarihi,BoyuAyşegül Ünsal : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı... hepsi burada. (1973-01-01)