Doğum Tarihi :1 Ocak 1973Yaşı :50Doğum Yeri :İstanbulBurcu : OğlakBoyu :

Dizi Oyuncusu Ayşegül Ünsal Hayatı

 Ayşegül Ünsal 1 Ocak 1973 İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümün`den mezun olarak tamamlamıştır.İlk oyunculuk deneyimini 1993 yılın`da aile ve dram tarzında bir dizi olan Süper Baba dizisin`de ki Emel karakteri ile yaşamıştır.1997 yılı Baba Evi isimli dizi`de Safiye,1998 Sibel isimli yapımda rol almıştır.  2001 -2004 yılları arasında Kuzenlerim isimli sevilen dizi`de ki Çiğdem karakteri ile oyunculuk hayatında büyük bir çıkış yaşamıştır.2003 Gelin dizisi ,2006 Ağgül isimli filmde rol almıştır.2006-2007 yılları arasında büyük bir izleyici kitlesine sahip Köprü isimli dizi`de Melek Yazıcı karakterini canlandırmıştır.2006 Sararan Sevdalar ,2006 Vali ,2010 Maskeli Balo isimli yapımlarda rol almıştır.2014 yılı yaz sezonu dizileri arasında olan Kiraz Mevsimi isimli dizi`de Meral karakterini canlandırmaktadır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Kiraz Mevsimi dizisi Meral karakteri

Ayşegül Ünsal için Mesajlar

avatar 36ayşe kübra atlıSizi çok seviyorum filimde çok iyisiniz umarım gerçektede öylesinizdir meral abla
avatar 35NerminSize annelik daha çok yakisiyor Ayşegül teyze
avatar 27Aškin Selam Aysegul abla dizide annelik rolunu cok iyi oynuyosun tabiki soylemeden gecemicem ask ve mavi dizisinde-de suppper oynuyosun hayranym sana seni seviyorum ablacim
Ayşegül Ünsal için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 33
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Ayşegül Ünsal ; Yaşı,Doğum Yeri,Burcu,Doğum Tarihi,BoyuAyşegül Ünsal : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1973-01-01)

Kadın Oyuncular

 Aylin Akpınar Aylin Akpınar"Emel Eren"Kardeşlerim Dizisi
Pınar Çağlar GençtürkPınar Çağlar Gençtürk"Aylin Erguvan Yılmaz"Yargı Dizisi
Ece YükselEce Yüksel"İnci Erguvan"Yargı Dizisi
Pınar DenizPınar Deniz"Ceylin Erguvan (Avukat)"Yargı Dizisi
Güzide ArslanGüzide Arslan"Şelale"Lise Devriyesi
Asena TuğalAsena Tuğal"Seda Sancak"Lise Devriyesi