Doğum Tarihi :24 Mart 1968Yaşı :55Doğum Yeri :TekirdağBurcu : KoçBoyu :

Dizi Oyuncusu Hakan Çimenser Hayatı

 Hakan Çimenser 24 Mart 1968 yılı Tekirdağ doğumludur.Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümün`den mezun olmuştur.Eğitim hayatını tamamladıktan sonra Devlet Tiyatrolarında görev almaya başlamıştır.1997-2003 yılları arasında mezun olduğu Hacettepe Üniversitesin`de eğitmen olarak görev yapmıştır.Bir çok Tiyatro Oyunun`da rol almış ve yönetmenlik yapmıştır.  2011 yılın`da göterime giren başrollerin`de Mehmet Günsür ,Belçim Bilgin ,Altan Erkekli ve Şebnem Sönmez`in rol aldığı yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak`ın üstlendiği en iyi aşk filmi dalında bir çok ödüle layık görülen Aşk Tesadüfleri Sever isimli sinema filmin`de rol almıştır.2013 yılı Hayat Boyu isimli yapımda rol almıştır.2014 yılın`da yaz sezonu dizileri arasında yayınlanan Kiraz Mevsimi isimli dizi`de Bülent rolünü üstlenmiştir.  

Oynadığı Son Dizi Rolü: Kiraz Mevsimi dizisi Bülent karakteri

Hakan Çimenser için Mesajlar

avatar 33BURAK. DAĞMERHABA. HAKAN. SENI. ÇOK. SEVIYORUZ. AILECEK . BENDE. ÇEŞITLI. TIYATROLARDA. ROL. ALIYORUM. ISMIM. BURAK. SAMSUNLUYUM. 19. YAŞINDAYIM. TIYATROLARDAN. OYUNCU. OLMAK. ISTIYORUM. BANA. YARDIMCI OLABİLİRMİSİN?
Hakan Çimenser için mesaj yaz.
Avatar:
avatar 7
Adınız:

E-Mail:

Mesaj:

Hakan Çimenser ; Yaşı,Doğum Yeri,Burcu,Doğum Tarihi,BoyuHakan Çimenser : kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi nedir, kilosu kaç, boyu, burcu hangisi, biyografisi , nerelidir, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi var mı? hepsi burada. (1968-03-24)

Erkek Oyuncular

Feyyaz ŞerifoğluFeyyaz Şerifoğlu"Sedat Koroğlu"Camdaki Kız
Bilal Yiğit KoçakBilal Yiğit Koçak"Ömer Eren"Kardeşlerim Dizisi
Halit Özgür SarıHalit Özgür Sarı"Kadir Eren"Kardeşlerim Dizisi
Mehmet Yılmaz AkMehmet Yılmaz Ak"Savcı Pars Seçkin"Yargı Dizisi
Uğur AslanUğur Aslan"Eren Duman"Yargı Dizisi
Hüseyin Avni DanyalHüseyin Avni Danyal"Metin Kaya"Yargı Dizisi