Erkek Oyuncular. Sayfa: 8

Erkek dizi oyuncuları ve dizilerdeki yakışıklı erkek dizi oyuncuları ile ilgili bilgiler, boy, yaş ve doğumları hakkında ayrıntılı bilgiler. Erkek Oyuncuları burçları, boyu ve yaşı, telefonu gibi bilgiler. Sayfa: 8

Yiğit Özşener resimYiğit Özşener

Yiğit Özşener, reklam filmlerinde, tiyatro oyunlarında, tv dizilerinde ve sinema filmlerinde rol almıştır. Ayrıca bi ara askeri öğretmenlikte yapmıştır.

Türkü Turan resimTürkü Turan

Türkü Turan, kameralar karşısına ilk olarak program sunuculuğu yaparak geçmiştir. Sonrasında Annem ve Adını Feirha koydum gibi dizilerde ve Toprağın Çocukları gibi beyazperde filmlerinde oynamaya başlamıştır.

Taner Birsel resimTaner Birsel

Taner Birsel tiyatro eğitimi aldıktan sonra İstanbul Devlet Konservatuarında birçok oyunda oynamıştır. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra Tv dizileri ve sinema filmlerindede rol almaktadır.

Ozan Çobanoğlu resimOzan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu yakışıklı ve oldukça başarılı bir oyuncudur. Televizyon, sinema ve tiyatro oyuncusudur.

Ozan Bilen resimOzan Bilen

Ozan Bilen küçük yaştan itibaren kameralar karşısında olmaya alışmıştır. Önemli sinema filmleri ve Tv dizilerinde rol almıştır.

Onur Atilla resimOnur Atilla

Onur Atilla, tiyatro ile lise yıllarında tanışmıştır. Birçok tiyatro sahnesinde çalışmıştır. Tiyatro`nun yanı sıra sinema filmi, tv dizisi ve programlarındada rol almakta.

Altan Erkekli resimAltan Erkekli

2012 yılı Kanal D ekranlarında yayınlanan Yalan Dünya isimli sevilen dizi`de Şehmus Kocabaş karakterini canlandırmıştır.

Caner Çandarlı resimCaner Çandarlı

Kanlı Nigar adlı tiyatro oyunu ile oyunculuk hayatında büyük bir adım atmıştır.

Erman Koç resimErman Koç

Küçük Hesaplar isimli dizi`de Erman karakterine hayat vermiştir.

Ali Yoğurtçuoğlu resimAli Yoğurtçuoğlu

2012 yılın`da Seray Sever ve Mazhar Alanson`un başrollerini paylaştığı Küçük Hesaplar dizisin`de ki Barış rolü ile tanınmıştır.