Diziler

Yayında olan diziler ve yeni çıkacak diziler için fragman ve senaryo detayları. Dizi fragmanı izle, dizi oyuncularına mesaj gönder. Dizi Oyuncularının boyunu, yaşını ve burcunu, sevgilisinin adını bizden öğren.

Bodrum Masalı resimBodrum Masalı

Tüm şatafatı ile güzel bir haayat süren Ergüven ailesi aksaklık sonucu mal varlıklarını ve zenginliklerini kaybedince ellerinde bir tek bodrum`da dededen kalma otelleri kalır.

RengaRenk resimRengaRenk

Dizide ünlü bir oyuncu olan bayan Renk karakteri ile onun hep özlemini çektiği sıradan hayat yaşayan insanların hayatı konu alınıyor.

Tatlı intikam resimTatlı intikam

Düğün günü terkedilen Pelin ve Okul yıllarından tanıdığı ve beğenmediği halde ödevlerini yaptırdığı ve aşağıladığı Tankut(Sinan) ile karşılaşır.

Kördüğüm resimKördüğüm

İbrahim Çelikkol dizide bir otomotiv şirketinin güçlü ve gözü kara bir iş adamını canlandıracak. Belçim Bilgin ise idealist çocuk doktoru rolünde oynayacak. İbrahim Çelikkol (Ali Nejat) karakteri ile karşımıza çıkacak. Belçim Bilgin (Naz) karakterine haya

Göç Zamanı resimGöç Zamanı

Mardin ilinden istanbula kaçarak kızlarını okutmaya çalışan Cennet kadın ve onun etrafında gelişen olaylar dizisi.

Hayat Şarkısı resimHayat Şarkısı

onu ilk ben gördüm ben evenicem onunla, diye bağıran hırçın bir kız çocuğu ile hatırlayacağımız kaliteli yapımdaki oyuncular ve dizi hakkında bilgiler

Yeter resimYeter

Beyin cerrahı Doktor bayan Yekta`nın evendikten sonra kocasının bilmediği tarafları ortaya çıkması ile hayatı altüst olur ve takıntılı bir kişilik olan Yekta harmanlı bunu kaldıramaz

Kara Sevda resimKara Sevda

StarTv ekranlarında kara bir aşk hikayesi ve yüksek sürükleyici özelliği olan bir dizi sizleri bekliyor. Karasevda aşk filmi sevenler için vazgeçilmez olacak.

Bir Garip Aşk resimBir Garip Aşk

Bir garip aşk dizisi Kanal 7 ekranlarında Türkçe dublajlı oynayan bir hint dizisi, Hindistanda en çok izlenen dizilerden biri olan Bir Garip Aşk dizisi kanal7 tarafından Türkçe dublaj ile yayınlanmaktadır.

Eve Dönüş resimEve Dönüş

ATV kanalında yayınlanan "Eve Dönüş" dizi oyuncuları listesi aşağıdadır. dizi duygusal sahneleri, gerilimli bölümleri ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekran başına bağlayacak.