Diziler

Yayında olan diziler ve yeni çıkacak diziler için fragman ve senaryo detayları. Dizi fragmanı izle, dizi oyuncularına mesaj gönder. Dizi Oyuncularının boyunu, yaşını ve burcunu, sevgilisinin adını bizden öğren.

Kara Sevda resimKara Sevda

StarTv ekranlarında kara bir aşk hikayesi ve yüksek sürükleyici özelliği olan bir dizi sizleri bekliyor. Karasevda aşk filmi sevenler için vazgeçilmez olacak.

Bir Garip Aşk resimBir Garip Aşk

Bir garip aşk dizisi Kanal 7 ekranlarında Türkçe dublajlı oynayan bir hint dizisi, Hindistanda en çok izlenen dizilerden biri olan Bir Garip Aşk dizisi kanal7 tarafından Türkçe dublaj ile yayınlanmaktadır.

Eve Dönüş resimEve Dönüş

ATV kanalında yayınlanan "Eve Dönüş" dizi oyuncuları listesi aşağıdadır. dizi duygusal sahneleri, gerilimli bölümleri ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekran başına bağlayacak.

ilişki durumu karışık resimilişki durumu karışık

Show TV’de yayınlanan yaz dönemi dizisi ilişki durumu karışık Ayşegül ile Can arasındaki aşk ve iki aşığın etrafındaki Elif ve Murat ile karışık hale gelmiş bir aşk dörtgenini anlatmaktadır. Eskiden beri dost olan üçlü Ayşegül ile başlayan keşmekeşte arka

Güneşin Kızları resimGüneşin Kızları

Güneş Öğretmen, 35 yaşında izmirli öğretmen bir bayandır. 3 Çocuğuyla Yaşamaktadır. Edebiyat öğretmeni olan güneş ikiz kızları Nazlı ile Selin ve Peri ile mutlu şekilde yaşamaktadır.

Mutlu Ol Yeter resimMutlu Ol Yeter

İstanbulun istasyon mahallesinde yaşayan bir kız olan zeynep köydeki ilkokul için kitap toplama kampanyası başlatıyor. Zeyneple birlikte can ve güneş te kitap toplama kampanyasına katılıyor.

Acil Aşk Aranıyor resimAcil Aşk Aranıyor

Acil aşk aranıyor dizisi Başrollerinde Serhat Teoman ve Duygu Yetiş rol alıyor. Bir hastanenin acil servisinde eğlenceli saatler ve duygusal anlar sizi bekliyor. Nisan ve Sinan aşk dizilerinin yeni gözde ikilisi olacak.

Ayrılsak Da Beraberiz resimAyrılsak Da Beraberiz

1999 ve 2004 yılları`nın en çok izlenen komedi dizisi olan Ayrılsak Da Beraberiz yeni oyuncu kadrosu ile yeniden izleyicilere sunulmaktadır.

Rumuz Cavidan resimRumuz Cavidan

Yapımcılığını Birol Güven`in üstlendiği bir kahkaha tufanı izleyicilere sunmaya hazırlanmaktadır.Kısa sürede Show Tv ekranlarında izleyiciler ile buluşacaktır.

Acil Servis resimAcil Servis

Med Yapım tarafından yapımı üstlenilen dizinin yönetmen koltuğunda Fatih Aksoy oturmaktadır.